Додому НОВИНИ Влада і громада “Бердичів – це Україна!”

“Бердичів – це Україна!”

701
ПОДІЛИТИСЬ

Цього року вже вдев’яте в залі міського Палацу культури імені О.Шабельника відзначали людей, які творили історію Бердичева. До вже традиційних номінацій “Моє квітуче місто!”, “Працею звеличені”, “Його величність – виробник”, “Розквітни, відродись, зрости”, “Милосердя – категорія вічна”, “Найкращі в спорті, в освіті, в культурі”, “Пізнавай, твори, перемагай”, “Бердичів – муза для митця”, “Славімо рідне місто”, додалась ще одна – “Героям слава!”.

Саме з неї, з вшанування бердичівлян-учасників АТО і розпочалась урочиста церемонія, яка у 2015 році пройшла під девізом “Бердичів – це Україна!”.
Наших воїнів-земляків нагороджували міський голова Василь Мазур та голова обласної спілки ветеранів Афганістану Павло Ментов.

Заслужені відзнаки також отримували виробники, рятувальники, донори, матері-героїні, митці, освітяни, медики, молодь, спортсмени та інші славні представники нашого міста.

Під оплески відзначили майже 20 бердичівлян, які мають понад 50 років трудового стажу, в їх числі і 100-річна Броніслава Савчук.

Вітали переможців та вручали нагороди також народний депутат України Олександр Ревега, Герой України, народний депутат України Юрій Мамчур, депутат обласної ради Олександр Нехворовський,  заступник голови Житомирської ОДА Ярослав Лагута, головний лікар обласного госпіталю для ветеранів війни Павло Журбенко, заступник командира 26-ої артбригади Олександр Крсек та інші.

Серед сотень відзначених отримав нагороду і Василь Мазур – грамоту підписану Прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком.

Всі виступаючі вітаючи переможців зазначали, що дана церемонія по відзначенню людей, які творять історію рідного міста дуже потрібна та важлива, бо без історії не може бути й майбутнього. А спільним лейтмотивом тих, хто був на сцені і тих, хто в залі, було побажання, щоб на нашу українську землю незабаром прийшов мир.

Володимир Кравченко.

2014_01_14_181