Додому Вітання Бистрицька громада, колективи установ та організацій Бистрицької сільської ради щиро вітають з...

  Бистрицька громада, колективи установ та організацій Бистрицької сільської ради щиро вітають з ювілеєм

  628
  ПОДІЛИТИСЬ

  Бистрицька громада, колективи установ та організацій Бистрицької сільської ради щиро вітають з ювілеєм і поспішають подарувати яскравий букет найщиріших душевних побажань голові районної ради – молодому, енергійному, компетентному у всіх справах керівнику, неординарній особистості – голові районної ради

  САМЧИКУ МАКСИМУ ЮРІЙОВИЧУ!

  Шановний Максим Юрійович! Нам пощастило тривалий час працювати разом з Вами і під Вашим керівництвом! Ви відбулись, як Людина, керівник, передусім, завдяки своїм високим моральним людським якостям. Як не важко, але Ви завжди виділяєтеся своєю толерантністю, виваженістю і мудрістю у прийнятті рішень, порядністю та людяністю, благородною витримкою і тактовністю.

  Нехай і надалі Всевишній і доля дарують Вам міцне здоров’я, радісні дні, неповторні миттєвості в житті, а зірки віщують тільки добре і прекрасне. Нехай кожен день, будень чи вихідний, розпочинається зі щасливих усмішок Ваших доньок і сімейного щастя. Хай з Вами завжди будуть поруч ті, хто милий і дорогий серцю, а на стежині життя зустрічаються тільки вірні, надійні та незрадливі друзі. Нехай на всіх життєвих дорогах Вас супроводжують заслужені успіхи, незрадлива фортуна, стійкий добробут, невгасима енергія. Аби у Вашому житті було багато світла, тепла, радості. Міцного Вам здоров’я, здійснення задумів і сподівань.

  Нехай Вам легко плине час робочий,
  Спокійні будуть вихідні,
  Хай щастям сяють добрі очі
  І сонцем радують всі дні.
  Хай добро переповнює хату,
  Золотіє ясний небосхил,
  Хай щоденно – і в будень і в свято –
  Вам на все вистачає сил.