Додому НОВИНИ Влада і громада Благодійна акція вдячності: у святкові новорічні дні депутатка обласної ради Людмила Кицак...

Благодійна акція вдячності: у святкові новорічні дні депутатка обласної ради Людмила Кицак привітала рідних загиблих захисників

59
ПОДІЛИТИСЬ

Різдвяно-новорічний період – час для див, добрих побажань та гарних справ. А для нас, українців, – ще одна можливість подякувати тим, хто захищає рідну землю, – мужнім воїнам-оборонцям. Згадати словом поваги і шани Героїв, які не повернулися з війни, вклонитися їх рідним та близьким.

На початку січня депутатка обласної ради Людмила Кицак завітала до жителів Бердичівщини – рідних загиблих захисників. Підтримуючи благодійну акцію вдячності, ініційовану обласною радою, обраниця вручила батькам полеглих Героїв новорічні подарунки, що виявилося для сімей справжньою несподіванкою.

«Привітні та усміхнені, гостинні і доброзичливі, але з глибоким сумом в очах та незагойною раною у серці. Вони виховали справжніх чоловіків, безстрашних оборонців, відважних воїнів, яким, на жаль, не судилося повернутися з самого горнила війни… Ми у нескінченному боргу перед ними, їх честю та відвагою», – переконана Людмила Кицак.

З глибокою повагою та шаною депутатка вручила подарунки матерям загиблих Героїв – Оксані Атішевій, Ніні Венгер, Олені Верещак, Людмилі Вітківській, Наталії Войтюк, Олені Гадіулліній, Наталії Ковальчук, Людмилі Корбут, Людмилі Коренівській, Галині Кузьменко, Тетяні Паламарчук, Надії Панасюк, Людмилі Питель, Любові Реготун, Оксані Сідлецькій, Лідії Стелюті, Валентині Столярик, Олені Щіповій та батькам Ігорю Законову, Аркадію Оцабері.

«Бажаємо кожній родині міцного здоров’я й добробуту. Ми пам’ятаємо, цінуємо, шануємо…», – звернулася до матерів і рідних Героїв Людмила Кицак.

Пресслужба депутатки обласної ради Людмили КИЦАК