Додому НОВИНИ Благодійна акція від Бердичівської спецшколи-інтернат

Благодійна акція від Бердичівської спецшколи-інтернат

391
ПОДІЛИТИСЬ

Вкотре педагогічний та дитячий колективи Комунального навчального закладу “Бердичівська спецшкола-інтернат” проводять ярмарок якісних і корисних товарів, які виготовлені власноруч вихованцями школи.

От і сьогодні, 18 травня, на території закладу відбулася благодійна акція “Дитячий Гришковецький ярмарок”, учасниками якої були працівники Бердичівської райдержадміністрації, соціальної служби, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також усі бажаючі і запрошені особи, спонсори та меценати.

Серед товарів можна було побачити розмаїття саджанців квітів, вироби з дерева, тканини, ниток та іншого матеріалу, різноманітні смаколики. Вражали майстерно виготовлені кухонні прилади, брелоки, сувеніри і статуетки. Діти ретельно підготувалися до ярмарки. Вони радо зустріли потенційних покупців піснею.

Слід зазначити, що вилучені кошти від продажу товарів під час акції, будуть передані як благодійна допомога дітям, котрі перебувають на лікуванні у Житомирському онкологічному центрі.

Прес-служба райдержадміністрації.