Додому НОВИНИ Культура Благодійна акція разом з шефами.

Благодійна акція разом з шефами.

647
ПОДІЛИТИСЬ

Міжнародний жіночий день 8 Березня у Маркушівській школі відзначили благодійним концертом “Поруч із тобою…”. Усі жінки відмовилися від подарункових квітів заради армії. Зібрані кошти, виручені під час дійства, будуть спрямовані на лікування хворим воїнам, які побували в зоні АТО. До благодійництва долучилися шефи школи – військовий духовий оркестр Бердичівської 26 артилерійської бригади ( командир бригади, полковник А.В. Малиновський, керівник оркестру, військовий диригент, капітан А. Билинь) та військовий комісар Бердичівського ОМВК В.В. Войтович.

Чоловічі колективи ретельно підготували концертні номери, які дарували незабутні враження, знімали стрес, вселяли бажання жити і перемагати всі незгоди, які випали на долю жінки. Заполонили серця слабкої статі музичні твори неперевершених хітів 80-х років, які звучали у виконанні духового оркестру. З вітальним словом до присутніх звернулися сільський голова О.С. Карпов та заступник директора школи Є.В. Шибецький.

Оригінальні ідеї подавали для жінок ведучі заходу В. Павлюк, В. Когай, І. Тверц, С. Кравчук, а А. Дуник розповів про їх значимість у своїй гуморесці. Вдячні глядачі не шкодували аплодисментів для самодіяльних артистів, вони з усмішками на устах залишали актову залу, несучи із собою часточку віри, надії і любові.

Мирослава Демчук, вихователь Маркушівської школи.