Додому НОВИНИ Культура Благодійний концерт за участю групи BENAMI.

Благодійний концерт за участю групи BENAMI.

711
ПОДІЛИТИСЬ

Група Benami, що набрала популярність з божевільною швидкістю, навіть не думає зменшувати обертів – вони випускають все нові і нові роботи і кожна з них миттєво піднімається на вершини всіляких чартів. А секрет цієї популярності досить простий: придивіться до вокалісту групи Андрію Антипенко – якщо вам здається, що ви десь бачили цього хлопця, то вам зовсім не здається. Адже він – всесвітньо відомий актор і модель, зірка багатьох рекламних роликів, кліпів, фото- і відеоробіт. Знімаючись у голлівудських режисерів і ставши обличчям найвідоміших світових брендів, Андрій завоював серця величезної кількості прихильниць за кордоном. Ну а глядачам у країнах СНД він особливо запам’ятався завдяки самому відвертому і скандальному відеоролику, який коли-небудь показували на телебаченні – рекламі десерту “Bonjour”.

У Benami Андрій виступає разом з не менш гідною партнеркою – співачкою і моделлю Інною. Не дивно, що група стала мегапопулярною в такі короткі терміни – їх кліпи безперервно замовляють на музичних телеканалах, а пісні з дебютного альбому Benami стабільно тримаються в п’ятірці найбільш скачуваних пісень в країнах пострадянського простору. На них приємно дивитися, їх приємно слухати, а побувати на їх концерті – подвійне, ні з чим не порівнянне задоволення.

03.07.2015 року в клубі “Зодіак” буде проходити благодійний концерт за участю групи BENAMI “Допоможемо разом пораненим бійцям”, зібрані кошти підуть на забезпечення шпиталів м. Житомир, м. Бердичів та м. Маріуполь.

Просимо вашої підтримки та будемо раді бачити вас на нашому концерті.

З повагою, організатори концерту – Міжнародна молодіжна громадська організація “Проект “Водень”.