Додому НОВИНИ Влада і громада Богдан Кицак: зміни на краще будуть

Богдан Кицак: зміни на краще будуть

681
ПОДІЛИТИСЬ

Початок будь-яких змін – це наявність мети, плану чітких дій та бажання працювати. Богдан Кицак – наймолодший із кандидатів-мажоритарників у нашому 63 окрузі, представник президентської партії “Слуга народу” – над усе прагне бути корисним своїй державі та землякам.

Його активна політична діяльність розпочалася під час першого і другого турів позачергових президентських виборів, коли він був довіреною особою Володимира Зеленського (тоді ще кандидата в Президенти України) по нашому 63 виборчому окрузі. Працюючи із Зе!-командою, він зрозумів, що до її складу входять люди, які дійсно мають на меті покращити життя людей, які по-справжньому вболівають за нашу рідну Україну. Богдан Вікторович вірить, що зміни можливі. Щоб насправді змінити країну на краще, Володимиру Зеленському потрібна підтримка, тому він і приєднався до Зе!-команди.

Свою нинішню діяльність Кицак Богдан перетворив на діалог із людьми. Щодня він зустрічається із громадами малих і великих сіл, містечок, та, звичайно, із бердичівлянами. Він уважно вислуховує та фіксує головні проблеми людей, пояснює можливості їхнього вирішення та ділиться номером свого особистого мобільного телефону, аби бути на зв’язку зі звичайними людьми і реагувати на їхні проблеми.

Повсюди людей хвилюють однакові питання: якісні дороги та медицина, високі тарифи та відсутність роботи, земельні питання, якість питної води, благоустрій територій, оснащення садочків та шкіл, їх оптимізація, децентралізація тощо.

Кицак Богдан доступно і зрозуміло пояснює: якість людського життя в Україні напряму залежить від Кабінету Міністрів та його ефективної роботи. А Кабмін формується Верховною Радою та Президентом. Саме тому Володимиру Зеленському необхідна більшість у Верховній Раді, щоб розпочати рух до поліпшення рівня життя звичайного українця.

Які ж конкретні шляхи вирішення проблем? Наприклад, щоб знизити ціну на газ, необхідно більше уваги приділити власне українським джерелам ресурсів. І той газ, який видобувається на території України і за Конституцією належить народові, до людей доправляти за мінімальною ціною. Важливо усунути також корупцію при обрахунку інших тарифів, при цьому створивши конкуренцію на енергетичному ринку, яка допоможе уникнути монополій та, вочевидь, знизить проплати для населення.

Щодо створення нових робочих місць, то майбутній депутат планує докласти всіх зусиль, аби своєю законотворчою діяльністю вплинути на створення сприятливого інвестиційного середовища, яке дасть змогу розвивати місцеві підприємства, розширюючи їх, та створювати нові. Так, у Бердичеві багато заводів потребують відновлення, бо це славна історія нашого міста. Без державних дотацій або інвестицій переобладнати великі підприємства неможливо – тому це стане однією із цілей Богдана Кицака – залучити якомога більше коштів на розвиток підприємництва в місті та районі. Крім того, треба зважати на вимоги часу і перепрофільовувати деякі підприємства, відповідно до нових потреб. Над цим питанням вже працює Бердичівська Зе!-команда.

Важливим пунктом передвиборної програми партії “Слуга народу” та кандидата Богдана Кицака є підтримка  малого та середнього бізнесу. Розвиток такого бізнесу теж принесе користь громаді від створення нових робочих місць.

Значного доопрацювання та корекції потребує медична реформа, яка, попри багато плюсів, має також і недоопрацювання – у плані оснащення поліклінік та лікарень, доступності до медичних послуг у віддалених селах, якість і швидкість реагування швидкої медичної допомоги, комфортності відвідування медзакладів тощо.

Мета Богдана Кицака – зробити все можливе для створення комфортної держави для звичайних людей. Ми повинні насолоджуватися життям у процвітаючій Україні , а не ламати голову над тим, як вижити на копійчану пенсію чи зарплату при нереальних тарифах та цінах.

Люди підтримують Богдана в його починаннях. Він сильний, наполегливий, послідовний, рішучий і відповідальний, у нього професійна чесна команда. Богдан Кицак обов’язково досягне мети.