Додому НОВИНИ Влада і громада Богдан Кицак – нове обличчя в політиці

Богдан Кицак – нове обличчя в політиці

1868
ПОДІЛИТИСЬ

Богдан Вікторович Кицак народився 2 вересня 1992 року в місті Бердичеві. Протягом 1998-2009 років навчався у ЗОШ №1 міста Бердичева, яку закінчив із відзнакою. У 2014 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка, історичний факультет. У липні 2018 захистив дисертаційне дослідження та отримав науковий ступінь – кандидат історичних наук (Ph.D.).

З 2014 року Богдан Кицак розпочав трудову діяльність у Бердичівському педагогічному коледжу в якості викладача історії. У 2016 році на громадських засадах увійшов до складу виконавчого комітету Бердичівської міської ради. З 2017 року є керівником громадської організації “Центр розвитку Бердичева”.

З моменту політичної та громадської роботи ним:

  1. Розроблено концепцію та прийнято на сесії Бердичівської міської ради програму з розвитку туризму в місті.
  2. Розроблено концепцію та прийнято на сесії Бердичівської міської ради положення про “Бюджет участі”.
  3. Співорганізація міжнародної науково-практичної конференції “Джозеф Конрад: час-простір-пам’ять” за участі посла Республіки Польща Яна Пєкло та радника посла Великої Британії з гуманітарних питань Стівена Лойста, вересень 2017.
  4. Розроблено та надруковано туристичну мапу інтерактивного характеру “Бердичів – твоє місто” за широкої участі громадськості міста Бердичева.
  5. Організовано благодійну виставку портретної чорно-білої фотографії “Емоція”, листопад 2017.
  6. Проведено промо-кампанію та організовано простір “Академія успіху” спільно з Центральною міською бібліотекою міста Бердичева, лютий 2018.
  7. Розпочато процес написання “Стратегії розвитку міста Бердичева 2020-2030 рр.”, червень 2018.
  8. Здійснена благодійна допомога Іванопільському будинку для літніх людей, жовтень 2018.
  9. Співорганізація Всеукраїнської конференції “Сучасна українська література: імена, теми, інтерпретація”, 8 листопада 2018.
  10. Співорганізація Міжнародної науково-практичної конференції “Оноре де Бальзак: грані, інтерпретація, Україна”.

Богдан Кицак є представником нової генерації молоді, порядним та чесним громадянином з чудовою репутацією. Молодий фахівець напрочуд відмовляється виїжджати з України та докладає максимум зусиль з командою однодумців, щоб зробити життя в регіоні кращим. Нам потрібні такі нові обличчя в державних структурах, які зможуть знищити стару і корумповану систему, а натомість створити нову систему відносин в українському суспільстві.

Віталій Семенюк.