Додому НОВИНИ Влада і громада “Богородице, українську сім’ю під свій захист прийми”

“Богородице, українську сім’ю під свій захист прийми”

395
ПОДІЛИТИСЬ

Саме під таким гаслом 10 тисяч паломників та мешканців Бердичівщини під час Літургії молились за українські сім’ї, адже нині в нашій державі проходить “Рік святості подружжя та сім’ї”, а також щиро просили миру для України.

Паломники прибули до нас з багатьох регіонів України, а також Польщі, Молдови, Угорщини, США, Білорусі, Іспанії, Італії та Хорватії .

Серед 12 паломницьких груп наймолодшому було лише 7 місяців, а найстаршому – 86 років.

На чолі урочистої Служби Божої архієпископ Томасо Капуто (Італія), співслужили йому єпископ Броніслав Бернацький, архієпископ, митрополит Львівський Мечислав Мокшицький, ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький та інші.

В урочистостях взяли участь представники дипломатичних місій та іноземних делегацій з багатьох країн світу.

Цього року в урочистій процесії ікону Матері Божої Бердичівської як і раніше несли також українські військові.

Єпископ Броніслав Бернацький зачитав Акт присвячення України Непорочному Серцю Пресвятої Діви Марії.

Гості та всі учасники урочистостей просили Божого благословення на нашу Україну, щоб Мати Божа, до якої всі ми йдемо з проханнями, підтримувала нас.

З привітанням виступила Маршалек Сейму Польщі Малгожата Гощевська, вітальний лист Президента Польщі Анджея Дуди зачитав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцькі, міський голова Василь Мазур висловив подяку всім учасникам свята, адже ця свята подія є благословенням і мешканцям Бердичева.

Настоятель Бердичівської парафії Непорочного Зачаття Діви Марії Рафаїл Мишковський сказав щире спасибі всім, хто долучився до організації та проведення святкування.

Володимир Кравченко.