Додому НОВИНИ Влада і громада Був і буде в нашій пам’яті.

Був і буде в нашій пам’яті.

868
ПОДІЛИТИСЬ

13 серпня у селищі Старий Солотвин відзначили роковину по загиблому у зоні АТО Сокорчуку Олександру Вікторовичу. Народився Олександр 3 січня 1988 року. З малку полюбляв грати у футбол, за що на службі отримав прізвище “Динамо”. На військову службу в зоні АТО, у складі 26-ї артилерійської бригади, призвали 19 березня 2014 року.

Велика біда прийшла у родину Лідії Миколаївни Стелюти, коли їй повідомили, що син Сашко загинув 14 серпня 2014 року. Трагедія сталася під містечком Амвросіївка Донецької області під час мінометного обстрілу та танкової атаки з боку терористів. Наказом президента 22 січня 2015 року за особисту мужність і героїзм виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, Сокорчук Олександр посмертно був нагороджений орденом “За мужність” III ступеня.

Минув рік. Горе матері так і не загоїлося. Віддати шану і повагу Олександру зібралися його рідні, односельці та співслуживці 2-го дивізіону 26-ї Бердичівської окремої артилерійської бригади. Також підтримати Лідію Миколаївну приїхав голова районної ради Мулярчук Костянтин. Він вручив матері Сашка екземпляр книги Земляцтва житомирян, де її сина відзначили як героя. Окрім цього наказом командира 26-ї Бердичівської бригади Сокорчука Олександра нагородили нагрудним знаком бригади. У рідному селі на честь Олександра було названо центральну вулицю і встановлено пам’ятну меморіальну дошку у його колишній школі.

Бойові товариші згадували яким він був. “Відповідальний, добра, хороша людина. Був і буде в нашій пам’яті”, – так висловився про Олександра один з його побратимів.

Денис Огороднійчук, студент ЖДУ ім. І.Франка.