Додому НОВИНИ Влада і громада Будні народного депутата Олександра Ревеги

Будні народного депутата Олександра Ревеги

515
ПОДІЛИТИСЬ

“Чорнобилем помічені живем”

Хліба там родять,
Йдуть до школи діти.
І за минулим тисне душу щем.
Ми любимо, живем,
Ти чуєш світе?

Ці слова повною мірою стосуються Озадівки, адже ще в 1991 році вона гостинно прийняла мешканців села Старе Шарно Народицького району, яких чорним крилом зачепила чорнобильська трагедія. І тут біля пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС щорічно проходять мітинги-реквієми.

Цього річ за дорученням народного депутата України Олександра Ревеги взяла участь його помічник Софія Томашевська, яка поклавши квіти від народного депутата до підніжжя пам’ятника, звертаючись до присутніх сказала: “Велике людське спасибі за Вашу мужність, відвагу, самопожертву, за те що ціною власного життя та здоров’я врятували Україну. Дякую, бо саме завдяки Вам ми маємо день сьогоднішній. Виловлюю щиру вдячність дітям та вчителям Озадівської школи за те, що бережуть пам’ять”.

Привітали ветерана війни
24 квітня 2017 року в селі Осикове вітали з 90-річчям інваліда II світової війни Івана Климовича Панасюка. В гості до поважного ювіляра завітали Сергій Маркусевич, помічник народного депутата Олександра Ревеги – Софія Томашевська та голова первинної ветеранської організації села Осикове – Антон Поплавський. З найщирішими побажаннями міцного здоров’я від народного депутата, помічник Софія Томашевська вручила імениннику подяку, квіти та подарунок.

Нагороди переможцям конкурсу
Нещодавно відбувся велелюдний районний конкурс “Перлини Бердичівщини”.

Помічник народного депутата Олександра Ревеги – Софія Томашевська привітала учасників конкурсу та від імені народного депутата переможцям молодшої категорії вручила подарунки та солодощі.

Інна Солодка.