Додому НОВИНИ Влада і громада Будьте обачливими під час купання на свято Водохрещення!

Будьте обачливими під час купання на свято Водохрещення!

401
ПОДІЛИТИСЬ

Бердичівський міськрайонний відділ УДСНС України у Житомирській області звертається до мешканців бути обачливими під час купання на свято Водохрещення.

Ні в якому разі не можна пірнати у воду з ходу, заходити в ополонку потрібно повільно і акуратно. Глибина купелі не повинна перевищувати 1,8 метра, по периметру купелі створюються огорожі з ліхтарями: у нічний час вода, а також всі підходи до неї повинні бути освітлені. Слід уникати великого скупчення людей біля купелі, щоб уникнути провалів під лід. Усі глядачі повинні знаходитися на березі, а охочі зануритися – обережно підходять до ополонки по черзі.

Щоб уникнути нещасних випадків, купатися потрібно лише в спеціально обладнаних місцях, де забезпечена безпека. При купанні не допускати переохолодження організму. Не рекомендується купання особам із різко вираженими хронічними захворюваннями (серцево-судинної системи, органів дихання, опорно-рухового апарату). Крім того, співробітники ДСНС нагадують, що купання в ополонці і вживання алкоголю – несумісні.

Можливо всі ці вимоги виглядають для Вас занадто суворими. Але виконавши все, що вимагають правила, ви будите спокійні та свято не буде затьмарене безглуздою випадковістю.

І.В. Шевчук, начальник відділу,
полковник служби цивільного захисту