Додому НОВИНИ Влада і громада Будьте обачними та обережними в літній та пожежонебезпечний періоди

Будьте обачними та обережними в літній та пожежонебезпечний періоди

399
ПОДІЛИТИСЬ

П’ять основних негативних наслідків спалювання сухої трави:

  • По-перше, випалювання стерні, сухої рослинності та її залишків на полях, уздовж доріг, лісосмуг забруднює повітря на величезних просторах, що завдає шкоди здоров’ю та навколишньому природному середовищу.
  • По-друге, випалювання стерні, сухої рослинності завжди призводить до знищення місць гніздування птахів, місць перебування та знаходження тварин, усього видового складу тваринного та рослинного світу. Багато тварин, птахів гинуть або змушені мігрувати в інші місця, порушуючи природний баланс.
  • По-третє, випалювання стерні, сухої рослинності знищує мікрофлору ґрунтів, погіршує їх структуру та збіднює ґрунти. Замість того, щоб стерню і рослинні рештки використати для приготування компостів, органічних добрив, їх просто спалюють.
  • По-четверте, випалювання стерні, сухої рослинності посилює процеси водної та вітрової ерозії земель, що призводить до деградації ґрунтів та інших негативних наслідків. Випалені поля не можуть захиститися від вітрової ерозії ґрунтів.
  • По-п’яте, випалювання стерні, сухої рослинності може призвести до пожеж у лісосмугах, лісах, завдаючи великої шкоди природному середовищу.

Давайте разом збережемо нашу екосистему.

Бердичівська районна державна адміністрація