Додому НОВИНИ БУТИ ЗДОРОВИМ, ЖИТИ АКТИВНО – ЦЕ СТИЛЬНО, ПОЗИТИВНО!

БУТИ ЗДОРОВИМ, ЖИТИ АКТИВНО – ЦЕ СТИЛЬНО, ПОЗИТИВНО!

1076
ПОДІЛИТИСЬ

Осучаснення нашого міста потребує вирішення проблеми побудови в його центрі багатофункціонального спортивного майданчика, що стане окрасою Бердичева і осередком для зміцнення здоров’я не тільки школярів, але й усіх жителів мікрорайону, дозволить проводити на території СЗОШ №1 спортивні змагання міського та навіть обласного рівня. А найголовніше – діти вестимуть здоровий спосіб життя!

Усі, хто не байдужий до проблем молоді та розвитку спорту в Бердичеві, випускники, батьки, учні, учителі всіх шкіл та жителі міста, усі, хто пропагує здоровий спосіб життя, мають можливість проголосувати за Проект №17: “Сучасний спортивний майданчик – осередок для зміцнення здоров’я молоді та пропаганди здорового способу життя (встановлення багатофункціонального спортивного майданчика на території СЗОШ №1 по вул. Європейській, 51)”.

З 10 по 21 червня 2019 року бердичівляни віком від 14 років можуть проголосувати двома способами:

  • на сайті Бердичівської міської ради gromada.berdychiv.com.ua;
  • у пункті для голосування у приміщенні Бердичівської міської ради, що працює з 9 до 17 години щодня, крім суботи та неділі (при собі мати паспорт з місцевою реєстрацією проживання).

БУДУЮЧИ ЄВРОПУ У РІДНОМУ МІСТІ, НЕ СТІЙТЕ ОСТОРОНЬ ПРОБЛЕМ ЗДОРОВ’Я!