Додому НОВИНИ Влада і громада Бути людиною

Бути людиною

497
ПОДІЛИТИСЬ

Цей вислів Блаженнійшого Любомира Гузара, який був спрямований до людей різних політичних поглядів, релігійних конфесій та владних структур можна спів ставити з прикладом життя колишньої працівниці заводу “Прогрес”, а сьогодні покійної Перебійчук Олени Никандрівни.

Вона як сусідка і член КПРС ще в 70-роки досить толерантно і з повагою ставилась до мого батька, Водинюка Олександра Володимировича, колишнього 22-річного політв’язня, який після заборони проживання на Західній Україні приїхав в м. Бердичів. Її покійний чоловік Леонід весь час був у курсі справ, коли йшло будівництво.

Цим вона показала вищість людських цінностей над ідеологічними. Хоч це був час, коли проповідувалась ідеологічна нетерпимість.

Може тому, в свій час, Бог відкрив для неї дар зцілення і питали мене за неї, навіть тоді, коли була майже прикута до ліжка.

В наші дні вона також мала власну думку, але пріоритет загальнолюдських цінностей допомагав знайти спільне бажання виходу з ситуації. Це дуже важливо зберегти зараз, в період формування молодої демократії на Україні. Також коли ми хочемо взяти в Європи все найкраще, де захист особистості та її права є на першому місці.

Богдан Водинюк.