Додому НОВИНИ Культура Бібліотекарі навчаються

Бібліотекарі навчаються

483
ПОДІЛИТИСЬ

Престиж бібліотечної професії і бібліотеки в цілому багато в чому залежить від рівня професійної майстерності співробітників. Безперервна бібліотечна освіта – шлях до справжнього професіоналізму. Працівник, який дійсно хоче бути фахівцем своєї справи, повинен навчатися та займатися самоосвітою з моменту обрання професії.

13 травня 2016 року методичний відділ районної бібліотеки провів виїзний кущовий семінар-практикум на базі Слободищенської сільської бібліотеки. Тема семінару-практикуму “Сільська бібліотека – інформаційний центр громади”.

Учасники семінару, а це працівники бібліотек сіл: Скраглівка, Райки, Мирославка, Малосілка, Швайківка, Катеринівка прослухали консультації спеціалістів районної бібліотеки.

Бібліотекар Олена Науменко провела для колег екскурсію по своїй бібліотеці та презентувала краєзнавчу кімнату, яка діє при бібліотеці.

У глядацькій залі будинку культури було проведено показовий масовий захід до Дня Матері “Жінка – берегиня роду” за участю юних користувачів бібліотеки. Велику допомогу в підготовці та проведенні масового заходу надала директор будинку культури Криванич А.А.

Завершився семінар-практикум годиною професійного спілкування “Місце сільської бібліотеки в житті села”.

Наталія Герасимчук, провідний методист
Бердичівської районної бібліотеки