ПОДІЛИТИСЬ

“Біду бідою не побореш”
Ця винесена в заголовок мудрість нетлінна знайшла своє підтвердження в трагічних подіях під Верховною Радою, жертвами яких стали троє осіб та більше сотні було поранено.
Так, в нашій країні біда. Так, не всі закони уряду та парламенту, м’яко кажучи, нам подобаються, а якщо чесно, то навіть обурюють. Але це не значить, що силою, зброєю, кров’ю їх потрібно відміняти чи проти них протестувати. Раз ми вже хочемо стати правовою державою, то треба виправляти ситуацію законним шляхом. І в першу чергу своїм голосуванням, своєю довірою тим, кому ми віримо, а не гранатами…
Думаю, що неупереджене слідство назве винних в подіях під парламентом. І це повинно стати пересторогою тим, хто біду хоче побороти бідою.

Нагорода і кошти на лікування
На позачерговій сесії міської ради міський голова Василь Мазур вручив державну відзнаку “За оборону Донецького аеропорту” бердичівлянину Андрію Шаврацькому. Йому та ще одному пораненому бердичівлянину Юрію Безуху депутати виділили кошти на лікування.

Через 25 років – світле майбутнє!
Міністр фінансів Яресько у своєму виступі продемонструвала план дій та висловила надію, що до 2040 року Україна стане Швейцарією, мається на увазі за рівнем життя та доходами. Ми всі, звичайно, за це, дай Боже, щоб наші діти і внуки дочекались цього.
Хоча судячи по сюжетах світської хронічки, де фігурують наші політики та посадовці, для багатьох з них Швейцарія вже давно пройдений етап. Дехто навіть не в силах порахувати скільки у нього грошей.

Всі чекають експертизи
Конфліктна ситуація з будівництвом торговельно-офісного центру з туалетом, який будується біля міськвиконкому і викликала спротив мешканців сусіднього будинку за адресою вулиця Європейська, 47, які побоюються, що будинок може розвалитися і тому претендують на його знесення та отримання нових квартир, вже декілька разів вивчалась на зустрічах з керівництвом міста та забудовником. Після гарячих дебатів було прийнято рішення провести експертизу технічного стану у державному проектному інституті. І вже тоді прийняти остаточне рішення, в тому числі і те, чи робити каналізування та благоустрій будинку.

Володимир Кравченко.