Додому НОВИНИ Медицина Велика подяка за донорство

Велика подяка за донорство

1149
ПОДІЛИТИСЬ

З 2 січня цього року відділення трансфузіології в Бердичеві перейменовано у лікарняний Банк крові. А це означає, що забір крові від донорів та її переробка проводитись не будуть. Забезпечення жителів нашого міста необхідними компонентами крові покладено на обласний центр крові (ОЦК).

Але не секрет, що кількість донорів із кожним роком все зменшується та зменшується, і не лише на Житомирщині, але й по всій Україні. Ми намагаємося вирішувати цю проблему за рахунок родичів хворих та наших донорів – активістів, які завжди готові прийти на допомогу, поїхати і здати кров в ОЦК.

І тут приходять на допомогу наші захисники, водночас рятівники – це військові нашої частини А2772. 21 березня був проведений забір крові у військовослужбовців силами бригади ОЦК.

На здачу крові прийшли 60 чоловік. Сказати просто спасибі – це нічого не сказати, адже наші донори у погонах напевно і самі повністю не розуміють, що означає їх бажання прийти та здати кров. А за цим всім стоять хворі на лейкоз (серед них багато дітей), хворі з кровотечами, травмами і т.п.

Так і виходить, що ці люди не тільки захищають наш спокій, але й приймають активну участь у лікуванні населення. Тому дуже важко знайти слова подяки. Низький Вам уклін! Нехай Ваша доброта залишається з Вами назавжди. Нехай Вам легше буде на душі від того, що Ваша кров врятувала комусь життя.

Закінчувати цю статтю ще не час. Адже ми не подякували людям, які дозволили у такий скрутний час провести День донора у військовій частині. Це командир в/ч полковник Дубина Сергій Олександрович та начальник медичної частини майор Приступа Костянтин Миколайович. Велике спасибі Вам!

Бажаємо Вам міцного здоров’я! Нехай бажання прийти на допомогу хворому у Вас ніколи не проходить.

Ривкіна Н.П.,
завідувач лікарняним Банком крові.