Додому НОВИНИ Культура Велика П’ятигірка відзначила День села

Велика П’ятигірка відзначила День села

887
ПОДІЛИТИСЬ

24 вересня в Великоп’ятигірському будинку культури зібралися місцеві жителі – від старого до малого та гості, щоб відзначити традиційне свято – День села.

На цій зустрічі поколінь панувала надзвичайно тепла атмосфера, згадували історію села, вітали один-одного, не шкодуючи теплих слів та побажань.

На святковий захід завітали голова районної ради Максим Самчик, народний депутат України Олександр Ревега, помічник-консультант народного депутата Софія Томашевська, керівник ТОВ “Щедра Нива” Василь Шлейко, начальник Міжрайонного управління водного господарства Володимир Наумчук, настоятель церкви отець Олександр.

img_2812Почесні гості привітали місцевих жителів щирими словами та подарунками. Голова районної ради Максим Самчик вручив сільському голові Олегу Коріненку подяку за значний вклад у розвиток Великоп’ятигірської громади, також за багаторічну та сумлінну працю почесну грамоту отримала директор Великоп’ятигірської загальноосвітньою школи Алла Лотоцька.

Багато позитивних емоцій присутнім на заході подарували учасники концертної програми. Кілька годин без перепочинку розважали учасників зібрання піснями, гуморесками і танцювальними номерами місцеві колективи художньої самодіяльності та вихованці дитячого садка “Теремок”.

img_2822 img_2819