Додому НОВИНИ Влада і громада Велика П’ятигірка – село народжене під щасливою зіркою

Велика П’ятигірка – село народжене під щасливою зіркою

1741
ПОДІЛИТИСЬ

Мешканців, які люблять свою рідну землю у Великоп’ятигірському будинку культури зібрало свято – День села. Голова села Олег Коріненко представив односельчанам гостей, які вже стали справжніми друзями громади: народний депутат України Олександр Ревега, помічник-консультант народного депутата Софія Томашевська, голова районної ради Максим Самчик, начальник Міжрайонного управління водного господарства Володимир Наумчук, керівник ТОВ “Щедра Нива” Василь Шлейко та настоятель церкви отець Олександр.

Піснями, гумористичними байками та танцями тішили глядачів. Безумовну приязнь завоювали талановиті вихованців дитячого садочка “Теремок”. А особливо колоритним був виступ жіночого ансамблю “Бабине Літо”. Розповідали про історію села, висловлювали вдячність матерям воїнів АТО та простим людей, які невтомно працюють на благо рідної землі. Кожен з почесних гостей вітав жителів села.

dscn0199_1“Дорогі мої, земляки, щиро вітаю з Днем села! Дякую, освітянам, медикам та усі жителям, особливо найстаршим, за те, що працюєте, любите та розбудовуєте село. Бажаю, щоб Ваше село квітло, поповнювалось новонародженими, багатшало добром та красою!”, – привітав мешканців села народний депутат України Олександр Ревега.

velpiatВже традиційно, подарунки від народного депутата отримали найстарші жителі села, родини з річницями спільного життя та молоді сім’ї з новонародженими. Головним подарунком для Великої П’ятигірки від Олександра Ревега стало 70 тис. грн. з депутатського фонду на ремонт ФАПу. Голова села Олег Коріненко вручив подяку від громади села Олександру Ревезі за постійну турботу та допомогу. Народний депутат зауважив, що це найдорожча відзнака для нього.

Ключем до успіху для Великої П’ятигірки є любов та повага до місця, де народився і невтомна праця кожного.

Інна Солодка