Додому НОВИНИ Велика справа в маленькому селі

  Велика справа в маленькому селі

  717
  ПОДІЛИТИСЬ

  Кикишівка… Невеличке мальовниче село біля Терехового. В свій час воно, завдяки місцевим ентузіастам, таким як Олексій Гнатович Швець, було центром спортивно-культурної роботи Бердичівщини: тут проходили загальнорайонні змагання з футболу, волейболу, гирьового спорту, сюди приїжджали з виставами аматори сцени з різних сіл. Мешканців нині тут дуже мало, село безлюдніє, але коли тут проходить День села, то завдяки любові до своєї малої батьківщини, на свято з’їжджаються його колишні мешканці з усіх усюд.

  Є лелека – значить є життя.

  Одним з таких його жителів є син відомого в області знаменитого буряковода Миколи Лавріновича Чорноуса – Віктор Чорноус в минулому працівник Міністерства внутрішніх справ, який з лейтенанта виріс до полковника і вийшовши на пенсію вирішив внести свою частку праці до відродження рідного села.

  Віктор Миколайович зайнявся в колишніх напівзруйнованих тваринницьких приміщеннях організацією вирощування свинопоголів’я.

  Зробили ремонти, побілили, провели опалення, вентиляцію, встановили клімат-контроль в приміщеннях, обладнали склад та придбали сучасний кормозмішувач, обновили технологію вирощування свиней.

  Павло Порхун, Віктор Чорноус, Євген Сензюк обговорюють план дій.

  Колектив нараховує 12 місцевих жителів, які мають постійну роботу, стаж і гідну зарплату. Село відчуло струмінь свіжого повітря.

  Ну, а результати роботи, без всяких коментарів, читачі бачать на фотографіях.

  Сам Віктор Чорноус в розповіді небагатослівний, і каже, що нова справа його захопила, зроблено певні кроки в розвитку галузі, але попереду нові амбітні плани по розвитку галузі.

  Хай щастить!

  Реконструйовані тваринницькі приміщення.
  Свиноматка з гарним приплодом.
  Юлія Вітрук проводить щеплення.
  Павло Порхун працює на кормозмішувачі.
  Тетяна Качалко за роботою.