Додому НОВИНИ Великий футбол у Бердичеві

Великий футбол у Бердичеві

463
ПОДІЛИТИСЬ

Видовищний футбол на Центральному стадіоні Бердичева цими вихідними показали гравці збірної ветеранів міста Бердичева та Національної збірної України серед ветеранів.

Саме з нагоди Дня міста Бердичева ці дві збірні вирішили показати свою майстерність та надати можливість бердичівлянам пригадати не лише часи минулих перемог, але й доторкнутись до живої історії, адже на поле вийшли справжні легенди футбольної України.

Сергій Нагорняк, Юрій Максимов, Богдан Шершун, Віталій Мандзюк, Едуард Цихмейструк, В’ячеслава Свідерський та інші зірки українського футболу під керівництвом видатних постатей українського футболу Анатолія Дем’яненка та Володимира Лозинського – ось зірковий склад ветеранів Національної збірної. Їм протистояли ветерани бердичівського футболу – Анатолій Зеленцов, Валентин Пілецький, Сергій Копитко, Ігор Зеленцов, Сергій Назімов, Роман Бальчос, Володимир Креденцер та інші. Керували діями бердичівлян також відомі футболісти – Ігор Дробиш та Ігор Шумило.

Перед початком гри відбулася церемонія відкриття матчу, під час якої з вітальним словом виступили віце-президент Української асоціації футболу, президент Асоціації ветеранів футболу України Олег Собуцький, міський голова Бердичева Василь Мазур та народний депутат України Олександр Ревега.

Варто зазначити, що впродовж всього матчу активніше на полі діяли гравці Національної збірної. Але й бердичівляни демонстрували гідну гру, створюючи гольові моменти біля воріт суперника. Перший тайм завершився з мінімальною перевагою на користь зіркових гостей, автором забитого м’яча став захисник В’ячеслав Свідерський. Другий тайм футболісти провели у тому ж ключі, голом відзначився нападник Володимир Бондаренко. Отже, гості виграли з рахунком 2:0. Але у Бердичеві, як завжди, перемогла дружба!

Народний депутат України Олександр Ревега за результатами цього справді грандіозного спортивного дійства зазначив: “Дякую організаторам матчу за таке неймовірне свято футболу, яке відчули бердичівляни та гості міста у цей день. Адже до Бердичева завітали футболісти світового рівня, які свого часу наводили жах на суперників на багатьох міжнародних аренах. Під стать їм були і бердичівські ветерани футболу, яким теж є чим похизуватися і що згадати. Юні футболісти мають з кого брати приклад. Сподіваюся, що подаровані їм професійні м’ячі стануть у нагоді”.

Анатолій Горобчук.