Великодні вітання

Великодні вітання

838
0
ПОДІЛИТИСЬ

Шановні мешканці Бердичівщини!

Щиро вітаємо вас із світлим і радісним святом – Воскресінням Христовим!

Пасха – це теплий промінь надії, промінь спасіння. Це свято великого очищення всіх нас, яке символізує чистоту помислів, духовне відродження. Будьмо добрішими, милосерднішими, терплячішими один до одного. Нехай християнська любов, щастя, добробут та злагода запанують у ваших родинах, а віра в Бога і любов до України єднають всіх нас! Христос Воскрес!

Василь Мазур, міський голова.

Людмила Димидюк, заступник голови райдержадміністрації.


Дорогі брати і сестри!

Хай Господь, який Воскрес із мертвих наповнює нас духовною радістю, вселяє в наші серця спокій, злагоду і благословляє на добрі справи.

А пасхальні дні хай спонукають нас до добра і прощення. В ці дні ми відкриваємо Богові свої душі і просимо наповнити їх духовною силою і надією.

Христос Воскрес!

Настоятель костелу Босих Кармелітів о. Рафаїл,
настоятель парафії Святої Варвари о. Віталій.


Шановні жителі Бердичівщини!

1 квітня громада віруючих – католиків відзначатиме Великдень.

Від щирого серця хочу привітати Вас зі світлим Христовим Воскресінням!

Великдень – це свято любові та відродження, символ нашого спасіння.
У цей день ми спільно молимо Бога наповнити наші серця благословенням та радістю, просимо Всевишнього захистити Україну та дарувати щастя та впевненість у майбутньому.

Нехай всемогутня благодать Воскреслого Спасителя увійде в кожну оселю, звеселить Ваші сім’ї, родини, наповнить Ваші відкриті серця глибоким розумінням єдності, злагоди, патріотизму.

Хай яскраве світло Христового Воскресіння завжди осяває Вас, а сам Воскреслий Ісус Христос обдаровує небесними і земними ласками, зміцнить здоров’я, укріпить Віру,  подарує Надію, вселить Любов й об’єднає у щирому прагненні творити добро на землі в ім’я розквіту і духовного оновлення Бердичівщини та Української держави!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою, голова Бердичівської районної ради Софія Томашевська.


Шановні мешканці Семенівської об’єднаної територіальної громади, які зустрічають Великдень 1 квітня!

Щиро вітаю вас з радісним і світлим святом – Воскресінням Христовим!

Нехай Пасхальні дні принесуть всім вам віру в те, що Бог не залишить вас у найскладніші часи, наповнять ваші серця любов’ю до ближніх та прощенням. Нехай Пасхальне свято стане для кожного з нас початком нового життя – кращого і добрішого.

Бажаю, щоб Великодні дні принесли всім мир, спокій і злагоду!

Семенівський сільський голова Наталія Семенюк.


Шановні мешканці району!

Дорогі сільгоспвиробники, фермери!

Щиро вітаємо всіх, хто незабаром святкуватиме 1 квітня Воскресіння Христове!
Нехай це свято принесе хліборобам впевненість в тому, що матінка-земля віддячить добрим урожаєм за вашу самовіддану працю. Нехай це улюблене свято увійде в дім кожного з нас торжеством прекрасного та істинного.

Бажаємо вам і вашим рідним у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло. Нехай Господь дарує вам любов, здоров’я, радість і мир!

Районна організація Аграрної партії України.


Шановні мешканці Реї і Гвіздави!

Щиро вітаю вас з наступаючою Пасхою Христовою!

Хай світлоносні Пасхальні свята обдарують усіх вас міцним здоров’ям, принесуть вашим родинам радість, благополуччя, щастя. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає всіх на добрі та праведні справи. Ми віримо, що на нашу землю повернеться мир і справедливість, а це додасть нам сили і мудрості, аби творити на рідній землі щасливе, заможне життя.

Здоров’я всім і миру!

Рейський сільський голова, Ігор Мосійчук.


Шановні жителі Озадівки і Лісової слобідки!

Великдень – це свято свят, торжество торжеств. В ці дні, очікуючи на Боже благословення ми відчуваємо радість і натхнення, віримо у перемогу добра над злом.
Нехай у ваших серцях царюють радість і душевний спокій, нехай до ваших осель прийде здоров’я, любов, щастя, добробут. Нехай світлішою стає душа, серце пломеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими.

Всім вам земних благ!

Озадівський сільський голова Мирослава Шнайдер,
Керівник СТОВ “Озадівське” Володимир Сінько.


Дорогі мешканці Осиківської громади!

Від щирого серця вітаю всіх, хто 1 квітня відзначатиме свято Пасхи!

Воскресіння Христове нагадує нам про істинну мету нашого земного шляху, наповнює життя змістом і вселяє впевненість в наші серця. Здолавши смерть своїм Воскресінням, Спаситель і нам допомагає перемагати щоденні труднощі, а це додасть нам сили і мудрості, аби творити на рідній землі щасливе, заможне життя.

Хай у ваших родинах панують мир, спокій і затишок!

Осиківський сільський голова Сергій Маркусевич.


Шановні мешканці смт Гришківці!
Дорогі земляки!

1 квітня Пасхальні свята прийдуть в наші оселі. Воскресіння Христове завжди було одним із найвеличніших днів для кожного християнина, адже це свято приходу весни, свято воскресіння землі та природи до нового життя, це – утвердження віри і надії у серцях людей. Великдень спонукає кожного з нас ще раз замислитись над вічними цінностями християнської моралі, нагадує про те, що людина народжується для добрих справ і творінь.

Нехай царюють у ваших серцях радість і спокій за завтрашній день, а світло Пасхи надихає на праведні справи!

Гришківецький селищний голова Ірена Лісова.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ