Додому НОВИНИ Великодні дзвони

Великодні дзвони

1084
ПОДІЛИТИСЬ

28 квітня 2016 р. до КНЗ “Бердичівська спецшкола-інтернат” завітали гості – Благодійний фонд “Свята Марія” в особі Президента Ганни Василівни Матіко-Бубнової та її команди, які привітали вихованців та працівників школи зі святом Воскресіння Хрестового.

З фондом “Свята Марія” у колективу школи та освітянських закладів м. Бердичева давня дружба. Щороку вихованці нашої установи, а також діти з багатодітних та малозабезпечених сімей міста запрошуються Фондом “Свята Марія” до м. Києва, де беруть участь у Великодніх та Різдвяних святах.

Цього року з ініціативи Ганни Василівни Матіко-Бубнової та за підтримки голови міської профспілки освітян Цвєткової Анжели Микитівни до Бердичева прибули представники фонду – благодійники-меценати. Як завжди приїхали не з порожніми руками, а з солодкими подарунками: запашними пасочками, великоднім печивом, цукерками та іншими смаколиками й іграшками.

zoh_image007Також завдяки сприянню Анжели Микитівни на свято “Великодні дзвони – відлуння Воскресіння” були запрошені й учні загальноосвітніх шкіл. Серед них була учениця ЗОШ №6, переможниця міжнародного вокального конкурсу Ольга Муравська. Дівчинка залюбки поділилася своїм талантом і теплом із сиротами та подарувала їм українську народну пісню “Утоптала стежечку”.

Ганна Василівна Матіко-Бубнова побажала усім дітям і працівникам школи злагоди та усіляких гараздів: “Нехай разом із цим радісним і світлим святом завітає до вас добро, милосердя, любов до ближнього…”.

zoh_image003Згодом вітальне слово взяла Цвєткова Анжела Микитівна. Звернулася зі словами подяки до гостей, дітей та членів профспілки навчального закладу. Тепле слово привітання та подяки висловила присутнім і директор закладу Громніцька Жанна Дмитрівна.

Зустріч перетворилася у справжнє сімейне свято. Дорослі пообіцяли один одному, що обов’язково продовжуватимуть співпрацювати й надалі. А діти, обмінявшись контактами, знайшли собі нових друзів.

Кольорові й смачні спогади про великодні дива залишаться у пам’яті вихованців школи. Адже зустріч укотре нагадала їм, що добро існує й саме воно править світом.

Наприкінці зустрічі згадали слова Т.Г. Шевченка:

А всім нам вкупі на землі
Єдиномисліє подай
І братолюбіє пошли.

Члени профспілки КНЗ “Бердичівська
спецшкола-інтернат” Ткачук Н.П., Козир М.В.