Додому НОВИНИ Влада і громада Великодні паски від “Цар Хліб” передадуть у зону ООС

Великодні паски від “Цар Хліб” передадуть у зону ООС

512
ПОДІЛИТИСЬ

Незабаром православні віряни відзначатимуть Великдень. Усі ретельно готуються до цього свята, і духовно, і  матеріально. Але є і ті, хто у будь-яку пору доби, при різній погоді та при різних життєвих обставинах боронить рідну землю від ворога. Для них свято у колі рідних – то омріяна річ. Аби подарувати нашим захисникам хоч краплину домашнього затишку і відчуття свята, волонтери збирають та передають Великодні продукти.

Так, саме до Великодня, воїни, котрі зараз знаходяться на передовій, отримають запашні паски від ТОВ “Бердичівський хлібозавод” ТМ “Цар Хліб”. Випечені, запашні паски власноруч передала волонтерам головний технолог підприємства Зоя Бучковська. Жінка була надзвичайно схвильована, адже розуміла і серцем і душею кому і куди передадуть ці гостинці.

Велике спасибі усім, хто своєю працею долучився до цієї доброї справи. Висловлюємо щиру подяку директору ТОВ “Бердичівський хлібозавод” Костянтину Романку за добре серце і безкорисливу допомогу. Надіємось, що тепер і для бійців Великдень матиме запах домівки, а Великодні гостинці принесуть радість.

Прес-служба райдержадміністрації.