Додому НОВИНИ Влада і громада Великі Низгірці: великі не за площею, а за силою духу та життєвою...

Великі Низгірці: великі не за площею, а за силою духу та життєвою мудрістю

774
ПОДІЛИТИСЬ

Свято села у Великих Низгірцях вразило всіх присутніх великою кількістю талантів – грандіозний різножанровий концерт пройшов на високому рівні, залишивши гарний слід в душі кожного жителя села, кожного гостя. Дуже приємно й те, що в цьому селі живуть цілі артистичні родини. Зі сцени будинку культури звучали музичні подарунки у виконанні Мерзлікіної Вікторії, Слісарчука Івана, Римарчук Світлани, Мерзлікіна Юрія, Бєглого Вадима, Нюні Андрія, Ясінської Божени, Гальчука Кирила, Стасюка Юрія, взяли за живе вірші, прочитані Мерзлікіною Аліною. Розсмішили сценки, розіграні Кулачок Валентиною, Панасюк Іриною (“Чоловік-п’яниця”), Ковтонюком Андрієм, Черським Назаром (“Селянка і панянка”), та гуморески, виконані Кулачок Аліною. Нікого не залишив байдужим запальний танок у виконанні чарівних танцівниць, зворушило привітання вихованців Великонизгірецького дитячого садка. Цілий день радував усіх присутніх виступ духового оркестру Семенівської громади під керівництвом Віктора Чорноуса і Анатолія Якименка.

Привітати місцевих жителів зі святом завітали гості: голова Семенівської сільської ради Наталія Семенюк, народний депутат України Олександр Ревега та його помічник Віталій Березовенко, депутат Житомирської обласної ради Павло Чернявський, голова районної ради Софія Томашевська, почесні громадяни Бердичівського району Володимир Кравченко та Костянтин Мулярчук. Віталій Березовенко, вітаючи присутніх у залі, сказав, що Низгірці великі не за площею чи кількістю жителів, а за силою духу та життєвою мудрістю. Від імені Олександра Ревеги отримали привітання та подарунки низгірчани, які заслуговують на особливу повагу односельчан та громади: найстарша жителька села Пузиренко Антоніна Лукашівна, якій виповнилось 95 років, учасник Великої вітчизняної війни Токарський Йосип Іванович, 12 матерів-героїнь, що виростили та достойно виховали п’ятьох і більше дітей. В.о. старости Анатолій Білик у своєму виступі розповів про спільні досягнення низгірчан та небайдужих до проблем села людей, поділився планами на майбутнє. Почесну грамоту за участь у розвитку інфраструктури вручено Олександру Ревезі.

Наталія Семенюк теж приготувала подарунки для “іменинників” – грамотами, подяками, подарунками, оплесками вшановано місцевих працівників культури, місцевого самоврядування, освіти, медицини, пошти. Всі присутні подумки зичили щастя під час привітання 13 новонароджених діток та їх батьків, 5 молодих пар, що стали на весільний рушник, родини Краснових, яка прожила у шлюбі 60 років, 4 іменинників, народжених в цей день. За утримання своїх дворів у зразковому порядку отримали відзнаку родини Слісарчуків та Коломійців, Новарчук Надія Кононівна. За значний внесок у розвиток села вручено грамоту Анатолію Білику. В цей день зі сцени лунали імена односельчан-афганців, односельчан-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, односельчан-захисників України в зоні АТО…

Після завершення концерту всі присутні пригощались смачною юшкою, милувались витворами заслужених та юних майстринь Мусійчук Надії, Корнійчук Наталії, Андрійчук Марії, Мерзлікіної Вікторії, Мостової Анни, Крижанівської Вероніки, Новарчук Марини, Панасюк Олени. Дітлахи мали змогу настрибатись та набігатись на спеціально облаштованому дитячому майданчику.

Що й казати – свято справді вийшло масштабним та душевним. Жителі Великих Низгірців дякують за його організацію та проведення в.о. старости Анатолію Білику, директору будинку культури  Ганні Новарчук, приватним підприємцям: Лозінському Анатолію (“Агровіста-плюс” та “Агровіста-груп”), ФОП “Ковтонюк Людмила Анатоліївна”, Білику Володимиру (ФОП “Полісся С”), ФОП “Рижак Олександр Іванович та Рудик Дмитро Іванович”, ФОП “Лащо Сергій Іванович та Лисюк Олександр Володимирович”, ПП “Козік Тамара Петрівна”, ФОП “Петяк Богдан Миколайович”.

Прес-служба Семенівської ОТГ