Додому НОВИНИ Культура Великі Низгірці: “Моє село – моя історія жива!”

Великі Низгірці: “Моє село – моя історія жива!”

1407
ПОДІЛИТИСЬ

Саме під таким гаслом 25 серпня відбувся черговий День села у Великих Низгірцях.
Село живе… Не одну сотню літ молитвою зустрічає світанок і продовжує день. У золотавих туманах прокидається воно щоранку, як і багато літ тому. І ми вдивляємося у його усміхнене, добре обличчя. Село вітає нас щедрими кетягами калини, п’янким запахом сіна та матіоли… Рідна батьківська земля… Ми з неї вийшли і до неї прийшли сьогодні на побачення. Отож, не цураймося, признаваймося, завжди приходьмо до неї на поклін.

Село живе… Та й як йому не жити? Бо де ж криниці будуть пружно бити джерелами і калина білоцвіттям радуватиме?! А лелеки? Хто серед комфортабельності цивілізації дозволить їм із соломи й сіна збудувати собі оселю, та ще й на колесі, люб’язно запропонованому добрим господарем?

Вітали великонизгірчан зі святом їх рідного села та бажали здоров’я, сімейного затишку, миру і добробуту виконуючий обов’язки старости села Анатолій Білик, голова Семенівської об’єднаної громади Наталія Семенюк і її заступник Людмила Колесник та депутат Житомирської обласної ради Павло Чернявський.

На святі було все: вручення короваїв та подарунків, прекрасна концертна програма, хвилююча музика оркестру під керівництвом Віктора Чорноуса та Анатолія Якименка, різноманітні ігри та конкурси і, звичайно, витвори умілих рук як досвідчених, так і юних майстринь, не говорячи вже про смачну юшку та різні смаколики. Але головними на святі були люди, мешканці цього гарного села.

У першу чергу привітання і подарунки учаснику ВВв Йосипу Івановичу Токарському та старожилам: Токарській Зофії Йосипівні, Пузиренко Антоніні Лукашівні, Стельмах Ользі Іванівні, Левчук Станіславі Володимирівні, Новарчук Надії Кононівні, Кулачок Людмилі Данилівні, Ярчук Галині Павлівні.

Вручаються подяки людям, які все своє життя пропрацювали в місцевому господарстві: трактористу Станіславу Броніславовичу Сідлецькому, доярці Поліні Гаврилівні Панчук, різноробочій Фріді Іванівні Гречусі.

Подарунки вручаються багатодітним сім’ям, де виховується п’ятеро і більше дітей. Це – Поліна Гаврилівна Панчук, Віра Андріївна Орашкевич, Валентина Костянтинівна Козік, Антоніна Миколаївна Пархомчук, Галина Павлівна Ярчук, Людмила Адольфівна Новарчук, Марія Володимирівна Паламарчук, Олена Всеволодівна Семенюк, Людмила Михайлівна Манелюк, Ольга Іванівна Стельмах, Ольга Василівна Бугай, Зофія Йосипівна Токарська, Валентина Віталіївна Білик, Юлія Робертівна Лежнюк.

Теплі слова вітань тим, хто у цьому році став на весільний рушник. Це подружжя Святослава Святославовича Куліша, Олега Миколайовича Білика, Катерини Петрівни Семенюк, Володимира Вікторовича Нечесаного, Артема Федоровича Тимощука.

Подарунки також для народжених у цьому році малюків: Денису Тимощуку, Ярославу Босюку, Маргариті Пищик, Артему Рацюку, Вероніці Кирносенко, Марині Громській, Ілоні Крик.

Щирі вітання Володимиру Юхимовичу і Ганні Федорівні Самборикам, які вітрам на зло зберегли кохання і дочекались золотого весілля.

Кращими дворами села визнані у родин Святослава та Наталії Болінських, Василя та Наталії Петяків, Ольги та В’ячеслава Чернишів, Івана та Тетяни Слісарчуків, Євгенія та Людмили Біликів, Галини Степанівни Мартинюк, Віри Андріївни Орашкевич, Поліни Гаврилівни Панчук.

Ведучі свята висловили теплі слова подяки батькам та їх синам, які нині обороняють рідну землю у зоні ООС (АТО). Також згадали й тих, хто захищав світ від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС: Леоніда Павловича Нанівського, Ігоря Станіславовича Черського, Ігоря Кириловича Макарчука.

Свято вдалося! Щире спасибі спонсорам – народному депутату України Олександру Ревезі, голові Семенівської ОТГ Наталії Семенюк, а також головному організатору свята в.о. старости с. В. Низгірці Анатолію Білику та всім місцевим підприємцям і меценатам, які допомогли в проведенні заходу.

Прес-служба Семенівської ОТГ.