ПОДІЛИТИСЬ

28 червня члени міського велоклубу “ZigZag” вже вдруге влаштували цікавий захід – велопробіг з нагоди Дня міста Бердичева.

За словами організаторів велопробігу, через кризу, яка з кожним роком б’є по кишенях простих українців, більшість пересідає на велосипед через дешевизну таких поїздок. Тому мета цьогорічного велопробігу полягає ще й в тому, щоб заявити про членів клубу, як велосипедистів. А також нагадати бердичівлянам, що велосипедисти, як і всі інші, є повноцінними учасниками дорожнього руху. Як наслідок, пересічні люди повинні поважати вибір людини, яка пересіла на екологічно чистий транспорт, всіляко розвивати велосипедну інфраструктуру міста та сприяти велосипедистам міста (щодо розвитку інфраструктури, то нещодавно в Бердичеві вже з’явилась перша велодоріжка).

Гасло цього року: “Бердичівляни – всі на велосипед!”.

Велосипедисти зібрались біля 11 години на площі Центральній та колоною вирушили вулицями міста. Побували на залізничному вокзалі, сфотографувались біля греблі на Гнилоп’яті. Веселий настрій, посмішки – отже, свято вдалося!

DSCN5949 DSCN5935 DSCN5940Фотографії з сайту zig-zag.org.ua