Додому НОВИНИ Влада і громада Велосипеди – соціальним робітникам

Велосипеди – соціальним робітникам

436
ПОДІЛИТИСЬ

Гордістю Семенівської об’єднаної громади є створений Центр надання соціальних послуг, який опікується людьми похилого віку, одинокими, непрацездатними та людьми з інвалідністю. Станом на 1 січня цього року це 84 особи.

Наполеглива, самовіддана праця соціальних робітників є запорукою того, що значна кількість мешканців Семенівської громади, котрі потребують уваги та підтримки, не покинуті напризволяще. А тому можуть відчувати себе захищеними.

Щодня соціальним працівникам доводиться долати чималий шлях до своїх підопічних. Відтак подарунки для робітників, що виконують важливу та складну роботу, мають неодмінно її полегшити та підвищити якість надання послуг.

Сільський голова Наталія Семенюк подякувала працівникам соціального захисту за їх доброту, чуйність та співпереживання, з яким вони виконують свою роботу, турбуючись про людей та вручила двоколісних помічників. Голова громади запевнила, що сільська рада й надалі забезпечуватиме соціальних працівників усім необхідним для безперешкодного виконання своїх обов’язків.

Прес-служба Семенівської ОТГ.