Додому НОВИНИ Весняна подорож

Весняна подорож

335
ПОДІЛИТИСЬ

Колектив ЦПО ім. О.Разумкова 10 квітня вирушив у цікаву подорож – в історичне європейське місто – Ужгород. Ми мріяли побачити алеї квітучої сакури, зустріти весну в Закарпатті та відчути аромат гірських трав, квітів та вдихнути чисте повітря гір. Наші мрії здійснилися!

В Ужгороді зацвіла сакура – місто поринуло в ніжно-рожевий цвіт. Такої краси як в Ужгороді у ці святкові дні, ви не побачите ніде.

Сакура, магнолія, фруктові дерева будуть цвісти ще тиждень. Це унікальна краса. Квіти сакури чарівне диво, і байдужим ніхто не залишиться.

Знайомство з містом, з його історичним цінностями привели нас до найціннішого експонату Закарпатського краєзнавчого музею – Ужгородського замку 15-18 століття, який є найдревнішою й найціннішою історико-архітектурною будовою міста. Біля нього знаходиться Закарпатський музей народної архітектури та побуту – музей під відкритим небом у м. Ужгород, складається з архітектурних пам’яток, старовинного закарпатського села і зразків найдавніших споруд.

Відпочинок наш продовжувався та надовго запам’ятався в живописному лісовому масиві, де зустріли нас басейни з термальною водою в оздоровчому комплексі “Золота гора”. Незабутні дні, незабутня подорож – наш колектив запам’ятає ці позитивні емоції, враження, а головне – мрії збуваються!

Надихнула нас на подорож – голова міськкому профспілки працівників освіти і науки Цвєткова Анжела Микитівна.

Дорогі бердичівляни, подорожуйте і знаходьте для себе яскраві, неповторні враження та відчувайте гордість за нашу квітучу країну.