Додому НОВИНИ Влада і громада Ветерани дякують

Ветерани дякують

512
ПОДІЛИТИСЬ

Нашого великого, потужного підприємства всесоюзного рівня – шкіроб’єднання ім. Ілліча не стало 16.01.2004 року, але залишилися пенсіонери – ветерани війни та праці, які з 2004 року залишилися без уваги.

Тому основним завданням ради первинної ветеранської організації підприємства було сприяння надавати суттєву допомогу тим літнім людям, які опинилися у кризових умовах життя. Допомагати інвалідам, хворим, одиноким, вдовам та пенсіонерам.

Наша первинна ветеранська організація колишнього шкіроб’єднання ще 8 років тому нараховувала більше 1000 осіб, а сьогодні 560 осіб, в тому числі 6 осіб – учасники бойових дій ВВ війни, 85 осіб – учасники війни, решта – пенсіонери (діти війни, ветерани праці, пенсіонери).

Рада ветеранів нараховує 9 чоловік. Всі вони закріплені по територіальному розподілу по районах міста і тому ми знаємо про кожного свого пенсіонера. Ведемо цю роботу на ентузіазмі і бажанні підтримати своїх ветеранів, пенсіонерів. Волонтерська група працює по напрямку “Пенсіонер – пенсіонеру”.

Але нас не забули. Допомогли міський голова В.К.Мазур, посприяла міська рада ветеранів і нам було виділено в серпні 2009 року тепле і світле приміщення в школі №6. Користуючись нагодою, хочу подякувати директору цього навчального закладу Л.В. Патій та її колективу за тепле і людське ставлення до нас, пенсіонерів.

Ми дякуємо Богові, що на території колишнього шкіроб’єднання є окремі приватні підприємства, де працюють доброзичливі люди, які знаходять час перейматися нашими проблемами, цінують нас і завжди допомагають як морально, так і матеріально. Ми дякуємо їм: Г.Г. Кущаку, В.І. Цимбалюку, та Карлосу Гонзалесу, Г.С. Гіневському, В.В. Панькову, С.О. Морозову, С.В. Орлюку, Г.В. Радзимінському.

Хочемо відзначити багаторічну допомогу з боку О.Г. Ястремського, колишнього голови міської ВО “Батьківщина”. Допомагає він і нині.

Продовжує добру традицію підтримки і нинішній керівник цієї партії В.В. Пономарчук.

Постійно допомагає нам продовольчими наборами та в інших потребах і народний депутат України О.В. Ревега.

Від імені ветеранів колишнього шкіроб’єднання щиро дякую всім вам, наші дорогі добродії і бажаю всім вам міцного здоров’я та миру в родинах і в нашій Україні.

З повагою, голова ради ветеранів колишнього шкіроб’єднання Г.К.Дячук.