Додому НОВИНИ Бізнес Ветерани подякували за підтримку міській владі в особі Романа Левицького

Ветерани подякували за підтримку міській владі в особі Романа Левицького

178
ПОДІЛИТИСЬ

Відбулося засіданні Президії міської Ради ветеранів. Навіть у непростих умовах пандемії люди старшого віку показують приклад, як необхідно зберігати згуртованість та бадьорий дух.

На початку засідання про стан справ в організації та проблеми, які нині турбують старше покоління бердичівлян, доповів голова Ради Сергій Желєзняк. За його словами, більшість пенсіонерів сьогодні потребують покращення соціального захисту, підвищення рівня життя та матеріального стану, кращого розуміння суспільством. У міру можливостей над цим працюють у 35 первинних ветеранських осередках.

Завдяки тому, що ветеранська організація упродовж багатьох років має підтримку міської влади, спільними зусиллями вдається вирішити багато питань. Місто роками тісно співпрацює з людьми цієї категорії. Самі ветерані говорять про те, що такої уваги до проблем та потреб людей похилого віку, як у Бердичеві, в інших містах і районах Житомирщині немає. За що подякували запрошеному на засідання першому заступнику міського голови Роману Левицькому. В свою чергу, посадовець розповів про те, над вирішенням яких питань сьогодні працює влада Бердичева. В деякій мірі реалізації планів завадив коронавірус, але разом з тим місто живе не лише цим. Нещодавно для відвідувачів відкрили оновлений Центр надання адміністративних послуг на першому поверсі виконкому, наведено порядок із вивезенням сміття, ремонтуються дороги (зокрема, шляхопровід в районі М’ясокомбінату). Щодо болючого питання якості води, то для остаточного вирішення цієї проблеми, відзначив Роман Левицький, необхідна заміна труб, а на це загалом потрібно близько мільярда гривень (для бюджету сума астрономічна, тому міська влада працює над залученням коштів міжнародних організацій).

Скориставшись слушним моментом, знаючи відповідальний підхід Романа Левицького до роботи зі зверненнями громадян, активісти ветеранських осередків озвучили кілька проблемних питань. Перший заступник міського голови зауважив, що детально розгляне їх найближчим часом.

Завершальною частиною засідання Президії міської Ради ветеранів стали короткі виступи голів первинних осередків щодо проведеної роботи, яка в умовах карантину набула ще більш важливого значення.