Виконавчий комітет Семенівської сільської ради оголошує конкурс

Виконавчий комітет Семенівської сільської ради оголошує конкурс

178
0
ПОДІЛИТИСЬ

Виконавчий комітет Семенівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

  • Начальник відділу з питань економіки та розвитку інфраструктури
    Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 3 років або в інших сферах економіки не менше 5 років, вільне володіння державною мовою, персональним комп’ютером, знання податкового та бюджетного законодавства України.
  • Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища економічна або педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Досвід роботи у кадровій службі підприємств, установ, організацій не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, персональним комп’ютером, знання законодавства України в галузі освіти, трудових відносин та публічних закупівель.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

– заяву про участь в конкурсі;
– заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
– дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
– копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
– копію документа, який посвідчує особу;
– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці за вакантною посадою “Начальник відділу з питань економіки та розвитку інфраструктури” надається кадровою службою сільської ради додатково за телефоном: 4-03-07. Для подачі документів для участі у конкурсі на заміщення даної вакантної посади звертатися за адресою: с. Іванківці, вул. Стадіонна, 1.

Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці за вакантною посадою “Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту” надається відділом освіти, молоді та спорту Семенівської сільської ради за телефоном: 0974702504. Для подачі документів для участі у конкурсі на заміщення даної вакантної посади звертатися за адресою: м. Бердичів, пл. Соборна,23, каб.53.

З метою об’єктивної оцінки знань і здібностей кандидатів на зайняття вакантних посад конкурсною комісією сільської ради проводиться іспит.

Перелік питань на перевірку знання Конституції України, Законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про запобігання корупції”, “Про місцеве самоврядування в Україні” та знання законодавства України з урахуванням специфіки функціональних повноважень посадових осіб розміщено на офіційному веб-сайті Семенівської сільської ради (semenivsca.gromada.org.ua).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Останній день прийому документів для участі в конкурсі 12 лютого 2018 року до 18.00.

Сільський голова Н.В.Семенюк.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ