Додому ІНФОРМАЦІЯ Виконком Семенівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Виконком Семенівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

277
ПОДІЛИТИСЬ

Виконком Семенівської сільської ради
оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи
місцевого самоврядування:

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту

Вимоги до кандидатів: громадянство України, освіта вища, педагогічна або юридична за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст або магістр, вільне володіння державною мовою, знання законодавства у сфері освіти, трудових відносин, глибоке володіння нормативними актами господарського та цивільного права, теоретичні знання і практичні навички застосування Закону України “Про публічні закупівлі”, вільне володіння комп’ютером, сучасними інформаційними технологіями.

Стаж роботи в органах державної влади або місцевого самоврядування не менше 1-го року, або стаж роботи за фахом в загальноосвітніх навчальних закладах або інших сферах – не менше 3-х років.

При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантних посад.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

  • заяву про участь в конкурсі ;
  • заповнену особову картку державного службовця (форма П-2ДС) затверджено Наказом Нацагентства України з питань державної служби №156 від 05.08.2016;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається Відділом організаційно-кадрової, правової роботи та з питань діловодства сільської ради додатково. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: с.Іванківці, вул. Стадіонна, 1, тел. 6-81-31. Останній день приймання документів – 14 серпня 2017 року до 18.00 год.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ на перевірку: знання Конституції України, Законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про боротьбу з корупцією”, та законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень за вакантною посадою.