Додому ІНФОРМАЦІЯ Виконком Семенівської сільської ради оголошує конкурс

Виконком Семенівської сільської ради оголошує конкурс

339
ПОДІЛИТИСЬ

Виконком Семенівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

– Начальник відділу з питань економіки та розвитку інфраструктури

Вимоги до кандидата: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування чи державній службі на посаді головного спеціаліста чи в інших сферах управління не менше 3 років, вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.

– Головний спеціаліст відділу з питань економіки та розвитку інфраструктури

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років; вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.

– Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту:

Вимоги до кандидатів: громадянство України, освіта вища, педагогічна, юридична, або економічна за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст або магістр, вільне володіння державною мовою, знання трудового законодавства, законодавства у сфері освіти, володіння комп’ютером, знання сучасних інформаційних технологій, вміння працювати з комп’ютерними програмами; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування не менше 2-х років, або стаж роботи за фахом в загальноосвітніх навчальних закладах, або інших сферах – не менше 5-ти років.

– Спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту:

Вимоги до кандидатів: громадянство України, освіта вища, педагогічна, або за спеціальностями “Фізична культура”, “Практична психологія, “Соціальна педагогіка”, за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, спеціаліст або магістр, вільне володіння державною мовою, знання законодавства у сфері освіти, фізичної культури і спорту, молодіжної політики, володіння сучасними комп’ютерними технологіями.

При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантних посад.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

  • заяву про участь в конкурсі ;
  • заповнену особову картку /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, – присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається Відділом організаційно-кадрової, правової роботи та з питань діловодства сільської ради додатково. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: с.Іванківці, вул. Стадіонна, 1, тел.: 6-81-31.Останній день приймання документів – 24 квітня 2017 року до 18.00 год.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ на перевірку знання: Конституції України, Законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про запобігання корупції” та “Про місцеве самоврядування в Україні“.