Додому ІНФОРМАЦІЯ Використовуйте Інформаційно-довідковий ресурс ДФС для миттєвого отримання податкових консультацій!

Використовуйте Інформаційно-довідковий ресурс ДФС для миттєвого отримання податкових консультацій!

682
ПОДІЛИТИСЬ

Значна кількість платників уже давно зрозуміла, що найкращим консультантом з податкової та митної тематики є сервіс “ЗІР”. У розділах “ЗІР”: “Запитання – відповіді з Бази знань”, “Нормативні та інформаційні документи” та “Письмові консультації” інформація систематизована по тематиках: оподаткування, митна справа; єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування; електронний цифровий підпис.

У розділі “Запитання – відповіді з Бази знань” реалізована можливість самостійного пошуку інформації, шляхом ознайомлення з редакціями відповідей на запитання, з якими звертаються клієнти до Контакт-центру по телефону, електронній пошті та письмово.

Розділ “Нормативні та інформаційні документи” містить нормативні та інформаційні документи з питань оподаткування, митної справи, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та електронного цифрового підпису, інших питань законодавства, контроль за додержанням якого покладено на органи ДФС, а також іншу інформацію стосовно роботи органів ДФС.

Розділ “Письмові консультації” наповнюється витягами з письмових консультацій, підготовлених ІДД ДФС України на типові звернення суб’єктів господарювання та громадян.

Розділ “Коментарі та пропозиції” надає можливість працівникам органів фіскальної служби здійснювати зворотній зв’язок з модератором “ЗІР” шляхом залишення коментарів-пропозицій до запитань–відповідей з Бази знань, з метою прийняття участі у формуванні та вдосконаленні автоматизованої бази уніфікованих відповідей на запитання суб’єктів господарювання та громадян. У подальшому таку можливість з використанням електронного цифрового підпису матимуть і зовнішні користувачі.
Шановні громадяни, користуйтеся зручною та корисною он-лайн послугою “ЗІР”, допомогою якого можна отримати роз’яснення з питань податкового та валютного законодавства. Центр працює щоденно з 8-00 до 20-00 години, крім суботи та неділі. Дзвінки безкоштовні, приймаються зі стаціонарних телефонів за єдиним багатоканальним телефонним номером 0-800-501-007.

Також, цілодобово на e-mail: idd@sfs.gov.ua можна відправити запити з питань застосування податкового законодавства. Повна інформація про діяльність Загальнодоступного інформаційного довідкового ресурсу розміщена на веб-сайті ДФС України – www.zir.sfs.gov.ua, на суб-сайті ДФС у Житомирській області – www.zt.sfs.gov.ua.