ПОДІЛИТИСЬ

До неба музика сягає, наче мрія,
І тане в квітах урочистий зал.
В очах у кожного і радість, і надія…
У коледжі сьогодні урочистий бал.
Сьогодні ми зібрались для прощання.
Все в нас і смутком, й радістю дзвенить.
Це свято зрілості, і свято розставання,
І майбуття прекрасна світла мить.

Ось і настав цей день – день прощання з рідним коледжем. Попереду незвідана даль. Позаду – батьківський поріг, розквітла калина, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці, протоптана стежка по знайомим аудиторіям, розумні настанови мудрих викладачів… Знайти себе, своє місце у житті, вирости і вижити, бути завжди людиною – що є святішим і дорожчим?

Уся родина майбутніх медичних працівників зібралася 3 липня на традиційне свято випускного вечора в Міському палаці культури ім. О.А. Шабельника.

Студентам випала доля жити у час глибинних змін, коли визначальними стали освіченість та інтелект, творчість і талант. Незважаючи на труднощі сьогодення, кожен із них здобув міцні знання, вони стали особистостями і обізнаними медичними працівниками, котрі вміють діяти в умовах сучасного інформаційно насиченого світу.

Перед кожним із випускників цікавий і пізнавальний шлях невтомного пошуку, в радості від звершеного власними руками і розумом, хвилюючих миттєвостей дружби й кохання. Кожен із студентів ставить перед собою високу й благородну мету з любов’ю до людей, їм як лікарям людського тіла і душі, це вкрай необхідно.

З особливою шаною, випускники подякували своїм педагогам — за їхній високий професіоналізм і самовіддану працю, пообіцяли взяти з собою в доросле життя мудре вчителеве слово, завжди повертатися до рідного коледжу — не тільки за спогадами, а й за радістю, оптимізмом і порадою.

Студенти висловили щиру подяку своїм батькам, котрі підтримували її на шляху здобування знань, тим, хто зігрівав їх теплом своїх сердець і захищав від негараздів.
Завтра вони творитимуть новий світ, примножуватимуть добробут нашої країни. Ми віримо, що любов до рідної землі, глибока шана до надбань нащадків, високі ідеали й наполеглива праця медика зроблять їх життя щасливим та корисним суспільству.

Дорогі випускники! Запам’ятайте себе такими молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій та сподівань.

Вітаємо вас, любі випускники, ваших батьків і викладачів зі святом!