Додому НОВИНИ Влада і громада Випускники-2016 почали відлік нового життя

Випускники-2016 почали відлік нового життя

684
ПОДІЛИТИСЬ

Восьмий рік поспіль у славнозвісному місті Бердичеві традиційно проходить парад випускників. Нині цю естафету перейняв і Бердичівський район, який вперше провів свій парад – святкову ходу випускників від пам’ятника Шевченку у Бердичеві до районної державної адміністрації.

Традиційно випускників вітали керівники міста та району. Не залишається осторонь цієї події і народний депутат України Олександр Ревега. Торік ним було започатковано, а в цьому році продовжено нову традицію, котра обов’язково матиме продовження і надалі. За поданням представників місцевої влади, в рамках реалізації програми підтримки обдарованої молоді округу, всі претенденти на золоті та срібні медалі отримали подарунки – парасольки, як символ захисту не тільки від дощу, але й життєвих негараздів.

Нагороджуючи випускників, Олександр Ревега висловив слова подяки на адресу батьків та педагогів, а вчорашнім школярам побажав йти своєю дорогою тільки під мирним небом зі щастям та добром, здобуваючи нові перемоги і підкорюючи нові висоти!

 Громадська приймальня народного депутата України Олександра Ревеги