Додому НОВИНИ Влада і громада Вирішена проблема в усуненні наслідків стихійного лиха

Вирішена проблема в усуненні наслідків стихійного лиха

411
ПОДІЛИТИСЬ

Як відомо, держава у минулому році надала допомогу в усуненні наслідків стихійного лиха, що спіткало Бердичів 21 вересня 2017 року. З резервного фонду місто отримало більш як 42 мільйони на ремонтно-відновлювальні роботи по 129 об’єктах. Але не всі кошти з багатьох причин вдалось вчасно використати – наприкінці року частина цієї суми повернулась до державного бюджету. Роботи залишились не виконаними.

Як народний депутат та представник Бердичівщини у Верховній Раді, Олександр Ревега наполегливо домагався повторного виділення необхідних коштів для завершення відновлювальних робіт. І ось це питання зрушило з місця – на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат Олександр Ревега написав: “… звісткою про яку мене сьогодні привітав особисто Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман, стало сьогоднішнє рішення Уряду про виділення Бердичеву понад 19 мільйонів гривень на завершення ліквідації наслідків градопаду, котрий стався ще восени минулого року.

Цей подарунок – не тільки для мене, але й для всіх бердичівлян, постраждалих від стихійного лиха!

Дякую, Володимире Борисовичу! Дякую всім міністрам та працівникам очолюваних Вами міністерств за те, що дослухалися і підтримали мене у виділенні коштів на ліквідацію наслідків стихії!”

Прес-служба народного депутата України.