Додому НОВИНИ Влада і громада Висока нагорода бердичівського підприємця

Висока нагорода бердичівського підприємця

813
ПОДІЛИТИСЬ

Нещодавно директор ТОВ “Бердичівський елеватор” Василь Олексійович Крет отримав високу суспільну нагороду – “Орден Честі” та Іменний диплом Національної Поваги та Гідності “Великі українці”. Ця нагорода, що представляє номінацію “Людина, яка зробила світ кращим”, вручена Василю Крету на основі рішенням від 4 червня 2018 року Науково-Експертної Ради Міжнародної іміджевої програми “Лідери ХХІ століття”.

Урочиста церемонія нагородження відбулась 22 червня 2018 року у Державній резиденції Президента України — Малому Маріїнському палаці. Серед номінантів цієї та інших нагород – кращі представники промисловості України, ректори університетів, громадські діячі.

Суспільний “Орден Честі” та Іменний диплом Національної Поваги та Гідності “Великі українці” заснований міжнародною громадською організацією “Асамблея ділових кіл”. Вручається кращим з кращих представників українського суспільства, які своєю особистою мужністю та мудрістю, високою освіченістю та професіоналізмом, вірністю обов’язку, добродійністю, чеснотами та вчинками, високою доблестю і честю, спрямованими на благо Народу та Держави, заслуговують право бути достойно визнаними і шанованими за свої благодійні труди і звершення.

Чесність, відкритість, творчий підхід до будь-якої проблеми, впевненість, гарне почуття гумору, ентузіазм, вміння мислити аналітично, готовність до змін – це ті чесноти, якими наділений Василь Крет. Він – високоосвічена особистість, гарний чоловік успішної пані Аліси, батько прекрасної донечки Аліни, дідусь двох онучок – Евеліни та Уляни.

Нагадаємо, що у минулому році Василь Олексійович Крет вже отримав найвищий суспільний орден України – Золотий хрест честі і звитяги “Лицар Вітчизни” 3-го ступеня.

Вітаємо Василя Крета з черговою високою відзнакою його діяльності на благо Бердичівщини та нашої країни в цілому!

Довідково.

Асамблея ділових кіл – міжнародна громадська організація провідних промисловців, бізнесменів, діячів освіти, науки і культури, журналістів. Заснована I Конгресом ділових, наукових і творчих кіл України у грудні 1998 року. Підтримана Президентом і Урядом України. У 2003-му, після підписання в Лондоні Хартії про співпрацю з Європейською Бізнес Асамблеєю (Великобританія), Асамблея ділових кіл отримала статус “міжнародної”.

На даний час Асамблея є дочірньою структурою Європейської Бізнес Асамблеї і здійснює свою діяльність під її патронатом у 65 країнах світу.

Своєю місією АДК вважає консолідацію зусиль лідерів в професійних сферах діяльності для розвитку міжнародного співробітництва.