Додому ІНФОРМАЦІЯ ВИТЯГ З НАКАЗУ військового комісара Бердичівського об’єднаного міського військового комісаріату 29.08.2018 №...

ВИТЯГ З НАКАЗУ військового комісара Бердичівського об’єднаного міського військового комісаріату 29.08.2018 № 119 Про призов громадян України на строкову військову службу

682
ПОДІЛИТИСЬ

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
ВИТЯГ З НАКАЗУ
військового комісара Бердичівського об’єднаного міського
військового комісаріату
29.08.2018 № 119

Про призов громадян України на
строкову військову службу до Збройних
сил України та інших військових
формувань у жовтні-листопаді 2018 року.

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 15.02.2018 року №33/2018 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби,строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році”, Директиви начальника Генерального Штабу – Головнокомандувача Збройних сил України Д-3 від 02.02.18 року “Про організацію і проведення призову громадян України на строкову військову службу і звільнення в запас військовослужбовців,які вислужили встановлені строки строкової військової служби у 2018 році”, проводиться призов громадян на строкову військову службу. З метою бездоганного виконання:

НАКАЗУЮ:

  1. Явці на призовну дільницю Бердичівського об’єднаного міського військового комісаріату для призову на строкову військову службу підлягають громадяни 2000 року народження, яким до 30 листопада виповнюється 18 років, та громадяни 1991-1999 рр., у яких закінчилася відстрочка від призову, або які не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.
  2. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: Житомирська область, м. Бердичів, вул. Л.Карастоянової, 49 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали повісток для призову на строкову військову службу, у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 року № 352 “Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу”, зобов’язані прибути до Бердичівського об’єднаного міського військового комісаріату в період з 01 вересня 2018 року по 30 листопада 2018 року, маючи при собі документи, які посвідчують особу.
  3. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території м. Бердичева та Бердичівського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитись у військовий комісаріат для проходження медичного огляду та призовної комісії.
  4. На підставі ст. 38 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, кооперативів та навчально-виховних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.
  5. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повістками до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.
  6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
  7. Наказ довести до всього особового складу військового комісаріату в частині, що стосується.

Військовий комісар
Бердичівського об’єднаного міського військового комісаріату
підполковник В.В.ВОЙТОВИЧ.