Додому НОВИНИ Влада і громада Виїзний прийом голови районної ради

Виїзний прийом голови районної ради

340
ПОДІЛИТИСЬ

Черговий виїзний прийом громадян здійснено 5 липня 2018 року головою районної ради Софією Томашевською та заступником голови Віталієм Вишнівським у селі Рея в приміщенні сільського будинку культури.

Прийом проведено за участі спеціалістів виконавчого апарату районної ради, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Бердичівського об’єднаного управління пенсійного фонду та Бердичівського місцевого центру з надання безоплатн6ої вторинної правової допомоги.
На прийом, який проходив у форматі конструктивного діалогу, завітали близько 70 жителів Рейської сільської ради.

На початку прийому голова районної ради Софія Томашевська проінформувала жителів громади про соціально-економічний розвиток Бердичівського району у першому півріччі 2018 року та привітала жителів громади з перемогою у конкурсі проектів розвитку місцевого самоврядування Бердичівського району, який був оголошений 1 квітня 2018 року.

В ході спілкування до керівника районної ради та провідних спеціалістів служб району мешканці громади зверталися з питаннями соціального захисту, пенсійного забезпечення, призначення житлових субсидій, врегулювання земельних відносин, ремонту доріг місцевого значення тощо.

Крім того жителі громади мали змогу індивідуально поспілкуватися з спеціалістами районних служб, щодо призначення чи перерахунку пенсій, призначення субсидій, отримати безоплатну правову допомогу, а крім того мали змогу прямо під час прийому заповнити заяви на повернення житлових субсидій за 2017 рік.

Більшість питань, які порушувались на виїзному прийомі, вирішувались безпосередньо на місці, решта – взяті під особистий контроль головою районної ради, а відповідним районним установам надані доручення щодо їх вивчення та вирішення.

Прес-служба районної ради.