Додому НОВИНИ Влада і громада Виїзний прийом громадян в Озадівській сільській раді

Виїзний прийом громадян в Озадівській сільській раді

594
ПОДІЛИТИСЬ

У рамках виїзного прийому громадян, жителям сіл Озадівка та Лісова Слобідка провели роз’яснювальну роботу з питань монетизації субсидії, тобто її готівкову форму виплати, та з питань підвищення та перерахунку пенсійних виплат.

Виїзний прийом громадян провів голова райдержадміністрації Петро Яригін, за участю начальника відділу освіти Оксани Деліу, голови сільської ради Мирослави Шнайдер. З вищевказаних питань консультували фахівці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та Бердичівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

Петро Яригін звернувся до громадян з проханням свідомо і відповідально поставитися до питання монетизації, оскільки система нова, гроші надходитимуть на рахунки споживачам послуг для оплати комунальних платежів. “У випадку економії використання тепла, газу, електроенергії чи води, на які держава надала субсидію, після сплати комунальних платежів, залишок коштів можна витратити на власний розсуд. Але особливою умовою продовження субсидії є повна сплата за надані послуги. У разі заборгованості за надані послуги, субсидія припинятиметься. Отже, аби не виникало непередбачуваних ситуацій, допоможіть літнім людям розібратися з платежами, якщо в тому є потреба. Не соромтеся запитувати самі, якщо щось є незрозумілим. Ми тут для того, аби надати консультацію і допомогти”, – зазначив голова РДА.

Під час прийому громадянам також було роз’яснено основні положення законодавства щодо підвищення пенсій.

Прес-служба райдержадміністрації.