Додому НОВИНИ Влада і громада Виїзний прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації

Виїзний прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації

556
ПОДІЛИТИСЬ

У вівторок, 07 червня 2016 року, згідно графіка, перший заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Т.В. Наумчук здійснила виїзний прийом громадян у селі Красівка. Окрім місцевих жителів села на зустріч прибули жителі сусідньої територіальної громади – Закутинецької сільської ради, колективи загальноосвітньої школи, дитячого садочка і сільських рад.

Під час зустрічі з першим заступником люди піднімали різнопланові питання. Гостро постало питання про доцільність відкриття у дитячому садочку, що у Красівці, додаткової групи. У ході розмови дійшли висновку, що нагальної потреби у цьому немає, оскільки за наявних дітей, які перебувають у садочку та заяв батьків на майбутнє перебування (починаючи з нового навчального року), загальна кількість дітей не переступить дозволену межу. Оскільки садочок відвідують діти з навколишніх сіл, Тетяна Володимирівна зазначила, що потурбується, аби дошкільнят до місця призначення довозили шкільним автобусом.

Тетяна Володимирівна надала аргументи і вичерпні відповіді на поставленні питання громади, чітко роз’яснила вимоги і нормативи щодо перебування дітей у дошкільному навчальному закладі, а також наголосила на необхідності відвідування дошкільнятком дитячого закладу.

Прес-служба райдержадміністрації

SL748413_1

SL748425_1

SL748427