Додому НОВИНИ Влада і громада Виїзний прийом громадян у районі

Виїзний прийом громадян у районі

602
ПОДІЛИТИСЬ

Голова Бердичівської райдержадміністрації Петро Яригін здійснив виїзний прийом громадян у селах Гардишівка та Романівка Бердичівського району.

Для зустрічі з жителями територіальної громади та з метою обговорення питань, які їх турбують, участь у виїзному прийомі громадян взяли заступник начальника Бердичівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Ірина Вікарій, заступник начальника відділу грошових виплат та компенсацій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Антоніна Шевчук.

Серед порушених питань, насамперед, громадян цікавило питання децентралізації. Люди цікавилися даним процесом, можливостями і функціями громади після об’єднання. Також обговорили актуальні на сьогодні питання – особливості призначення субсидії, зміни у пенсійному законодавстві, стан місцевих доріг, наявність пасовищ та багато інших. На всі порушені громадянами питання голова рай-
держадміністрації надав вичерпні відповіді.

Як показує практика, така форма роботи, як прийом громадян, є ефективною, оскільки можна одразу надати консультації, провести інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами, донести до широких мас важливу інформацію.

Прес-служба райдержадміністрації.