Додому НОВИНИ Влада і громада Виїзний прийом громадян у селах Бердичівського району

Виїзний прийом громадян у селах Бердичівського району

634
ПОДІЛИТИСЬ

У четвер, 7 липня 2016 року, перший заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Т.В. Наумчук провела виїзний прийом громадян у селах Бердичівського району, а саме: Старий Солотвин та Осикове.

Участь у виїзному прийомі взяли начальник управління праці та соціального захисту населення Бердичівської райдержадміністрації В.В. Логвінчук, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Н.М. Ровкова, головний лікар районної стоматологічної поліклініки З.М. Яценко, перший заступник начальника Бердичівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Н.І. Пихир, спеціалісти Бердичівського міського центру зайнятості та управління Держгеокадастру у Бердичівському районі.

У ході прийому до спеціалістів з фахових питань були направлені звернення від жителів села Старий Солотвин. Люди запитували про програму субсидій, її хід і переваги, медичне забезпечення для багатодітної родини, про земельні наділи (паї) та можливість їх належного оформлення, про новинки у пенсійному законодавстві. Також відбулася зустріч з матір’ю загиблого військовослужбовця у зоні проведення антитерористичної операції Л.М. Стелютою. Відповідними спеціалістами була надана допомога в оформленні документації на земельну ділянку, роз’яснено проблемні питання пільгового проїзду та медичного забезпечення сім’ї загиблого.

SL748980_1До учасників виїзного прийому у селі Осикове долучилися помічник народного депутата О.В. Ревеги, депутат Бердичівської районної ради С.Б. Томашевська. Під час зустрічі із спеціалістами мешканці Осиківської громади піднімали різнопланові питання. Обговорювали необхідність наявності магазину у селі Дубова та проблему відсутності пасовища для худоби, виділення допомоги інваліду ІІ групи, а також говорили і про процес об’єднання територіальних громад, і довіз учнів с. Осикове шкільним автобусом до місця навчання.

SL748984_1Звернення громадян були різнопланові, але завдяки тому, що прийом мав масштабний характер, усі, хто звернувся, отримав вичерпні відповіді на поставлені питання та методичну допомогу. Багато питань вирішилися на місці, одне з яких – це надання благодійної допомоги (продуктовий набір) жительці села Осикове від народного депутата О.В. Ревеги. Інші були розглянуті та опрацьовуватимуться спеціалістами для повного задоволення запитів громадян.

Виїзні прийоми такого спрямування проводитимуться у всіх сільських та селищній громадах Бердичівського району.

Прес-служба райдержадміністрації