Додому НОВИНИ Влада і громада Виїзний прийом у Гришківцях та Гальчині

Виїзний прийом у Гришківцях та Гальчині

730
ПОДІЛИТИСЬ

Під час виїзного прийому громадян в Гришківцях та Гальчині обговорювалися важливі питання функціонування громади.

Сьогодні, 20 березня 2019 року, голова райдержадміністрації Петро Яригін здійснив виїзні прийоми громадян одразу у двох населених пунктах району – селище Гришківці та село Гальчин, які входять до Гришковецької об’єднаної територіальної громади.

Участь у виїзному прийомі взяли голова Гришковецької ОТГ Ірена Лісова, в.о. старости Гальчинського старостинського округу Володимир Андрійчук.

До участі в роботі виїзного прийому були залучені фахівці соціальної сфери району. Пріоритетними напрямками в такій формі роботи райдержадміністрації є максимальна співпраця усіх служб району та допомога в діяльності новоутвореним та функціонуючим об’єднаним територіальним громадам.

Так, сьогодні в рамках виїзного прийому громадян, вдалось обговорити та вирішити чимало питань соціального захисту населення, окремі з яких були роз’яснені спеціалістами на місці.

У громадян також виникали питання щодо будівництва амбулаторії на селі та медичного обслуговування в умовах медичної реформи.

Приємну місію виконали на початку виїзного прийому громадян голова райдержадміністрації Петро Яригін та голова ОТГ Ірена Лісова. Вони вручили Грамоту начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України та подарували квіти і солодощі. Нагороджений – Олександр Гузь – солдат запасу. Такими ж грамотами відзначено Олександра Длугаш та Миколу Мельник. Грамоти командувача Сухопутних військ Збройних Сил України отримали Юрій Грабарський, Сергій Охрімчук та Віталій Хрустицький.

Прес-служба райдержадміністрація.