Додому НОВИНИ Вклоняємось серцем людям, покликання яких – вчити!

Вклоняємось серцем людям, покликання яких – вчити!

935
ПОДІЛИТИСЬ

Нехай заслужено пишаються своїми великими відкриттями вчені, своїми знахідками винахідники, не без підстав, вважають свою місію особливо вагомою медики, священнослужителі, державні діячі, але коли до класу заходить Педагог і розпочинається священне дійство, назва якому – урок, кермо планети і доля людства, його майбутнє – саме в руках Учителя.

Робота вчителя не має аналогів у світі. Вчитель – першовідкривач і дослідник, бо досліджує таємниці і загадкові світи дитячих душ. Вчитель – вічний актор, у якого щодня аншлаги в маленьких театрах, що звуться класами і глядачами в них є – учні. А День вчителя – це не просто свято, це день, коли вітають людей з великою душею та відкритим серцем.

2 жовтня у переддень Дня працівників освіти у стінах КНЗ “Бердичівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів” вихованці вітали усіх вчителів та вихователів з їх професійних святом своїми чудовими виступами.

internat_1

Існують скарби, які заховані в землю, а є такі, що розташовані на поверхні і передаються з покоління в покоління, чаруючи людську душу. До таких скарбів належить пам’ять роду, його звичаї, традиції. А у нашої шкільної родини їх є дуже багато. І однією з таких традицій є те, що на Святковий концерт привітати свою рідну школу та своїх наставників прийшли наші випускники, які хоч і навчаються вже в інших освітніх закладах, але свій дім, своє шкільне життя не забувають і завжди зігрівають ці стіни теплом своїх сердець. Гордиться наша школа своїми випускниками, які склавши випускні іспити вступили у такі навчальні заклади, як: Київський національний університет будівництва та архітектури; Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова; Одеська державна академія будівництва та архітектури; Житомирський агроекологічний та політехнічний університети; Житомирський інститут медсестринства; Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди; Житомирські: торгово-економічний, автомобільно-дорожній, агротехнічний коледжі та базовий фармацевтичний коледж імені Г.С. Протасевича; Бердичівські: коледж промисловості, економіки та права, а також педагогічний коледж. А ще, не меншої гордості додають ті випускники, які вступили до професійно-технічних навчальних закладів, адже вони здобувають робітничі професії, які дуже цінуються як в нашій країні, так і за її межами.

Кожному педагогу приємні квіти, подарунки, привітальні слова, які звучать для них у День вчителя, але особливо приємно бачити їм плоди своєї праці у дітях, яких вони навчали та виховували. Наші випускники, які завітали до школи були не лише глядачами на концерті, але й самі ще раз відчули себе справжніми артистами великої шкільної сцени та подарували своїм педагогам не тільки слова щирої подяки, шани, та любові, а ще й виконали чудові пісні та інсценували жартівливі моменти зі шкільного життя. На завершення концерту, прямо під час виконання учнями фінальної пісні “Хай любов розцвіте у теплі твоїх долонь”, колишні випускники зробили чудовий сюрприз створивши “Серце люблячих учнів”, яке містило сотні маленьких різнокольорових метеликів, як символ того, що хоча вони вже і відлетіли з стін рідної школи, але завжди будуть сюди повертатися і надихати своїми досягненнями наставників на подальшу творчу успішну та плідну працю.

Ольга Бакалович,
педагог-організатор КНЗ “Бердичівська
ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів”.