Додому НОВИНИ Влада і громада Влада в районі всіляко сприятиме розвитку і підтримці малого, середнього і великого...

Влада в районі всіляко сприятиме розвитку і підтримці малого, середнього і великого бізнесу

509
ПОДІЛИТИСЬ

Такими словами розпочав розширену нараду з орендарями водних об’єктів, керівниками фермерських господарств та сільгоспвиробниками голова Бердичівської райдержадміністрації Петро Яригін. Він ознайомив присутніх із порядком денним і розпочав роботу.

В ініційованій районною владою нараді активну участь взяли начальник управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації Оксана Ревенко, головний спеціаліст відділу іхтіології та регулювання рибальства, Житомирський рибоохоронний патруль Тетяна Сасін, начальник Бердичівського міжрайонного управління водного господарства Володимир Наумчук, начальник відділу в Бердичівському районі Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області Олександр Вигівський, голови сільських рад.

Актуальність проведення даного заходу полягає у тому, аби орендарі не розривали договорів, заключали їх виключно у законній площині, адже з наявних 199 об’єктів на території району тільки 31 передано в користування.

Про права та обов’язки орендарів розповіла Оксана Ревенко. Вона також загострила увагу на наявності в договорах оренди водних об’єктів кадастрових номерів. Відсутність даного номеру не дає права на оренду об’єкту. Така сама процедура і з земельними ділянками. Тому начальник управління екології та природних ресурсів Житомирської ОДА розповіла покроково процедуру оренди водного об’єкту та попросила орендарів переглянути наявні договори на предмет наявності кадастрового номеру.

Про кадастрові номери і їх наявність у договорах оренди землі говорив начальник Держгеокадастру Олександр Вигівський.

“Ті три десятка водних об’єктів, які тримають орендарі, мають свого господаря, вони доглядаються. Орендар ризикує, вкладає власні кошти, зариблює водойму, несе ризик. Тому він і потребує захисту. Ми прикладемо максимум зусиль щодо надання в оренду водних об’єктів, всіляко сприятимемо і допомагатимемо”, – наголосив голова райдержадміністрації.

Петро Яригін також зазначив, що воліє, аби орендарі і сільгоспвиробники сприймали владу в районі і області, як партнерів. Легко спілкувалися, йшли на контакт. “Ми готові вам допомогти. Не замикайтеся в собі. Не мовчіть. Звертайтеся і ми разом з вами і вашими пропозиціями сформуємо і направимо у відповідні структури”, – додав Петро Іванович.

Присутні задавали хвилюючі їх питання фахівцям, на що отримували обґрунтовані відповіді. Дискутували, радилися, спілкувалися.

Наостанок голова райдержадміністрації зазначив: “Ви повинні мати всю дозвільну документацію. За цим закон, “я – закон”, – це запорука вашого бізнесу, успіху і розвитку. Тоді ніхто не зазіхатиме на ваше майно і ваш труд, не відбиратиме його у вас”.

Прес-служба райдержадміністрації.