Додому НОВИНИ Медицина Володимир Литвин привіз допомогу Бердичівській лікарні

Володимир Литвин привіз допомогу Бердичівській лікарні

333
ПОДІЛИТИСЬ

– Я щоранку читаю сайти Житомирщини. Потім телефоную медикам у місцеві лікарні, аби зрозуміти чим можу їм допомогти. І так вже більше року, – розповідає Володимир Литвин. Коронавірус, переконаний, наша спільна біда, тож і протистояти їй потрібно спільними зусиллями.

Нещодавно допомогу від благодійного фонду «Майбутнє Полісся» отримала й Бердичівська міська лікарня. Володимир Литвин та народний депутат 2-го і 6-го скликань Микола Рудченко особисто привезли землякам необхідне медичне обладнання та засоби захисту. Два концентратори кисню (на 10 л. кожен), пульсоксиметри, 20 захисних костюмів багаторазового користування, захисні маски та рукавички – усе передали для потреби лікарів, які опікуються хворими на коронавірус.

Під час візиту у Бердичів Володимир Литвин зустрівся з міським головою Сергієм Орлюком та директором КНП «Бердичівська міська лікарня» Ларисою Бабіковою.
За словами очільника міста, ситуація з коронавірусом дещо покращилася, і якщо містяни дотримуватимуться заходів безпеки, то через деякий час Бердичів зможе вийти з так званої «червоної» зони карантину. Зі свого боку, головний лікар подякувала за допомогу, мовляв, кисневий концентратор чи захисний костюм – це врятовані життя.

За понад рік епідемії коронавірусу Володимир Литвин разом із Благодійним фондом «Майбутнє Полісся» відвідали усі районні лікарні Житомирщини. По мірі своїх можливостей допомогли кожній. Та поки хвороба не відступить – зупинятися на планують.